Crysis

Crysis Back to Hell Moduna Yeni Hikaye Ekleniyor

F2P oyunu Crysis Wars için Back to Hell – Bölüm 1 adlı mod yayınlandı. Crysis 2’nin doğrusallığından hayal kırıklığına uğrayanlar için tasarlanmış yeni bir hikaye sunuyor.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Crysis’in ardışık serilerinin yeniden düzenlenmiş versiyonlarını aldık. Yenilenen üçleme eğlencelidir, ancak birçok hayran yeni zorluklara aç. Mod yapımcılarının kurtarmaya geldiği yer burasıdır. Bunlardan biri, yani Flowgroover, yeni bir hikaye kampanyasının ilk bölümü olan Back to Hell – Bölüm 1’i piyasaya sürdü.

Proje daha da ilginç çünkü sadece Crysis Wars’ın ücretsiz sürümünü gerektiriyor. Yani ne Crysis ne de Crysis: Warhead’e sahip olmak zorunda değilsiniz. Demoyu indirin ve 1.5 yamasını yükleyin.

Modun yaratıcısı Crysis 2’den memnun değildi. Doğrusal oynanışı ve daha az açık haritaları sevmedi. Bu yüzden ilk bölümün resmi olmayan kendi devamını yaratmaya karar verdi. Back to Hell – Bölüm 1 bir kez daha bizi uzaylılarla ve Kore ordusuyla yüzleştiğimiz adaya gönderiyor.

Mod, yeni haritalar, düşmanlar ve ek nano giysi yükseltmeleri sunar. Her şey çok iyi yapılmış, bu şaşırtıcı değil çünkü yazar bu projeyi yıllardır yaratıyor. Tek zayıf noktası küçük dil hatalarıdır, ancak bu çnemli değil, çünkü Crysis’te güzel dil uğruna oynanmaz.

Son olarak, modun yazarının daha önce Far Cry kampanyasını ilk Crysis’in motorunda yeniden yaratan FarCrysis X projesini yayınladığını belirtmekte fayda var.

Crysis: Warhead – Back to Hell – Episode 1 v.1.0 – Game mod – Download

crysis yeni oyun remastered

Crysis 3 Remastered Fragmanı Yayınlandı

Crytek, 2007’den itibaren orijinal birinci şahıs nişancı oyununun çok platformlu bir versiyonu olan Crysis Remastered için ilk fragmanı yayınladı. Crytek ve Electronic Art’ın birinci şahıs nişancı serisi Crysis hayranları, resmi Twitter hesabının dört yıllık sessizliğin…

0 comments
warface

Warface, Switch’te Bir Ayda 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Oyunun yayıncısı MY.GAMES, Warface’in yayınlandıktan sadece bir ay sonra Switch’te 1 milyon kayıtlı oyuncuya ulaştığını duyurdu. MY.GAMES’in kurum içi stüdyosu Allods Team, tüm platformlar için bir sonraki büyük güncellemeyi aynı anda yayınlamayı planlıyor. Nintendo Switch’teki…

0 comments
crysis

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı Oynanış Videosu Geliyor

Avustralya Microsoft Mağazası listesi, Crytek’in açık dünya FPS Crysis Remastered’in mevcut nesil platformlarda yayınlanma tarihini muhtemelen sızdırıyor. Avustralya’daki Microsoft Store’da bir listeye göre, Crysis Remastered Temmuz ayı sonlarında piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmış olabilir. Crytek, Crysis…

0 comments
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Modu, Yarışlara Işın İzleme (Ray Tracing) Ekliyor

MinecraftRehber

Journey Map Mod - Minecraft'ta Kaybolmak Yok

RehberSimülasyon

Farming Simulator 19 Harita Modları

RehberSimülasyon

Farming Simulator 19'a Mod Nasıl Kurulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Google, Android Oyunlarını PC’de Çalıştırmak için Uygulama Geliştiriyor