Hayatta Kalma

Dinozor Hayatta Kalma Oyunu The Isle Oynanış Fragmanı

Hayatta kalma oyunu The Isle yeni, büyük bir güncelleme aldı. Bununla birlikte, güzel bir oyun fragmanı internete düştü. Devs at Afterthink, dinozorlar olarak oynadığımız çevrimiçi bir hayatta kalma oyunu olan The Isle için etkileyici bir yeni fragman yayınladı.

Video, yeni bir güncellemenin yayınlanması vesilesiyle yayınlandı. Yama, 0.8.60.19 sayısı ile işaretlenmiştir ve birçok değişiklik getirmektedir. En önemli yenilik, her dinozor türünün artık kendi beslenme gereksinimlerine sahip olduğu diyet sistemidir. Bunları karşılayamamak, hayvanın büyüme hızının yavaşlamasına ve bazı istatistiklerinin düşmesine neden olur.

Yama ayrıca AI (yapay zeka) kontrollü ortam hayvanlarını haritalara tanıttı ve Pachycephalosaurus şeklinde yeni bir oynanabilir dinozor türü ekledi. Ayrıca hasar sistemi kemik kırıkları ile zenginleştirilecektir. Güncelleme ayrıca oyun içi haritaya ek adalar ekledi ve etçil avcılar kokuları takip etme yeteneği kazandı. Hile önleme sistemi ve özel Linux sunucuları da tanıtıldı. Bunlar yeniliklerden sadece birkaçı çünkü yüzlerce değişiklik var.

The Isle, 2015’te erken erişimle çıkış yaptı. Geçen yıl geliştiriciler, oyunun beta formunda ENVIRA olarak bilinen tamamen yenilenmiş bir sürümünü yayınladı. Önceki sürüm, The Legacy olarak oynanmıştı. 0.8.60.19 Güncellemesi, ENVIRA sürümü için tasarlanmıştır. Steam istemcisinde oynamak için “Beta” bölümündeki oyun özelliklerine gitmeli ve “EVRIMA genel kısmını”ni seçmelisiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Envanter Alanınızı ve Taşıma Kapasitenizi Nasıl Artırırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Obliterator Nasıl İnşa Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Battlefront 2, Ölümsüzlük Hilesi ve Diğer Hileler Tarafından Yıkıldı