Aksiyon

God of War: Ragnarok’un Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir

Sony’nin büyük ve özel God of War: Ragnarok, 2022’nin ikinci bölümünde piyasaya sürülecek gibi görünüyor. God of War: Ragnarok’un başlangıçta 2021 oyunu olarak duyurulduğunu hatırlayabilirsiniz, ancak kimse aslında SIE Santa Monica Studio’nun oyunu o yıl piyasaya süreceğine inanmamıştı, çünkü tanıtım sırasında sadece bir logo göstermişti.

Gecikme, oyunu 2022’ye iten Sony tarafından çok geçmeden açıklandı. God of War’ın 2022’de tam olarak ne zaman piyasaya sürülmesi planlandığını hala bilmiyoruz, ancak sızdırılan bir tarihe göre Kratos’un bir sonraki macerası PS4 ve PS5’e gelecek, tarih ise Eylül 2022.

Tarih PlayStation mağazası veritabanında bulundu ve bunun sadece bir yer tutucu olması tamamen mümkün, bu yüzden kesinlikle temkinli yaklaşın, tarihler değişebilir. Yine de, oyunun çoğunu gerçekten görmediğimiz için God of War 2022’de daha erken çıkmayacak gibi görünüyor. Ve God of War’un Sony için oldukça büyük bir oyun olduğu göz önüne alındığında, resmi sürümden önce oyunun çoğunu göstermeyi planladıklarına bahse girebilirsiniz.

Tahmin etmemiz gerekirse, God of War Ragnarok’un muhtemelen 2022 Tatil sezonunda yani bundan tam bir yıl sonra geleceğini söylerdik ama bir gecikme daha görürsek şaşırmayın. Oyun geliştirme, Covid pandemisi hala ortalıktayken son derece zorlu bir görev olmaya devam ediyor.

God of War, yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

KonsolPlaystation

2021'de En Çok İndirilen PS4 ve PS5 Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor