Aksiyon

God of War: Ragnarok’un Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir

Sony’nin büyük ve özel God of War: Ragnarok, 2022’nin ikinci bölümünde piyasaya sürülecek gibi görünüyor. God of War: Ragnarok’un başlangıçta 2021 oyunu olarak duyurulduğunu hatırlayabilirsiniz, ancak kimse aslında SIE Santa Monica Studio’nun oyunu o yıl piyasaya süreceğine inanmamıştı, çünkü tanıtım sırasında sadece bir logo göstermişti.

Gecikme, oyunu 2022’ye iten Sony tarafından çok geçmeden açıklandı. God of War’ın 2022’de tam olarak ne zaman piyasaya sürülmesi planlandığını hala bilmiyoruz, ancak sızdırılan bir tarihe göre Kratos’un bir sonraki macerası PS4 ve PS5’e gelecek, tarih ise Eylül 2022.

Tarih PlayStation mağazası veritabanında bulundu ve bunun sadece bir yer tutucu olması tamamen mümkün, bu yüzden kesinlikle temkinli yaklaşın, tarihler değişebilir. Yine de, oyunun çoğunu gerçekten görmediğimiz için God of War 2022’de daha erken çıkmayacak gibi görünüyor. Ve God of War’un Sony için oldukça büyük bir oyun olduğu göz önüne alındığında, resmi sürümden önce oyunun çoğunu göstermeyi planladıklarına bahse girebilirsiniz.

Tahmin etmemiz gerekirse, God of War Ragnarok’un muhtemelen 2022 Tatil sezonunda yani bundan tam bir yıl sonra geleceğini söylerdik ama bir gecikme daha görürsek şaşırmayın. Oyun geliştirme, Covid pandemisi hala ortalıktayken son derece zorlu bir görev olmaya devam ediyor.

God of War, yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars: Bounty Hunter Remake Geliyor

AksiyonStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws İçin Önceden Hazırlanmış Bir Fragman Sızdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor