Yarış Oyunları

GRID Legends oynanışı yayınlandı ve çıkış tarihi açıklandı

GRID Legends oynanışı ve çıkış tarihi açıklandı. EA ve Codemasters, GRID Legends’ın 22 Şubat 2022’de resmi olarak çıkış yapacağını duyurdu. Şubat 2022’nin yeni oyunlar için daha fazla büyüyemeyeceğini düşündüğümüzde, EA ve Codemasters, arcade yarış oyunları GRID Legends’ın 25 Şubat 2022’de – FromSoftware’in Elden Ring’i ile aynı gün – çıkacağını duyurdu.

Tabii ki, bu ikisi rakip değil çünkü yarış ve souls benzeri türlerin tek ortak noktası her ikisinin de video oyunu olması. Ancak buna rağmen, EA’nın GRID Legends’ı piyasaya sürmek için bu kadar dolu bir ayı seçmesi hala garip, ancak oyunun kemik kitlesini bulacağından eminiz. Duyuru ile birlikte, EA ve Codemasters ayrıca yağmur ve kar gibi farklı koşullar altında birkaç yeni yarış pistini gösteren uzun bir oyun demosu paylaştı.

Özelliklere gelince, basın bülteninde 250 etkinlik ve “Driven To Glory” hikaye modu ile en geniş oyun modları çeşitliliğinden ve daha derin Kariyer modundan bahsediliyor. Grid Legends, piyasaya sürüldüğünde 100’den fazla araç içerecek ve platformlar arası çok oyunculu desteği destekleyecek. Oyunu ön sipariş edenler için, araç vinil kaplamaları şeklinde bazı güzel bonuslar var. Onları aşağıda kontrol edin.

GRID Legends resmi olarak Steam ve EA Origin, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S üzerinden PC’de çıkacak.

Kaynak: EA

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Titan Quest Yeni Bir DLC’ye Aldı; Eternal Embers’ın Sürpriz Lansmanı Yapıldı