Macera

Syberia: The World Before Ertelendi

Tahminlerin aksine Syberia: The World Before bu yıl yayınlanmayacak. Macera oyununun lansmanı 2022’ye ertelendi. Syberia: The World Before Macera oyunu hayranları için kötü haberlerimiz var. Microids, merakla beklenen Syberia: The World Before’ın çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.

Başlangıçta, serinin dördüncü bölümü 10 Aralık’ta çıkış yapacaktı. Yayıncı kesin bir yeni tarih vermedi ve oyunun gelecek yılın ilk çeyreğinde veya Mart sonundan önce çıkacağını belirtmekle yetindi.

Gecikmenin nedeni basit – geliştiriciler, oyunu geliştirmek için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu bildirdi. Özellikle geçen ay Battlefield 2042 veya Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition gibi büyük oyunların erken lansmanlar nedeniyle çok fazla eleştiri aldığı gerçeği göz önüne alındığında, bu erteleme mazur görülebilir. PC versiyonu Steam, GOG.com ve Epic Games Store’da satılacak. Henüz belirtilmeyen konsollar için bağlantı noktalarının da 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Syberia 3 aynı anda PC, Xbox One ve PlayStation 4’te piyasaya sürüldüğü için yalnızca PC sürümü oldukça şaşırtıcı.

Syberia: The World Before, markanın yaratıcısı Benoit Sokal’ın ölümünden sonra yayınlanan serinin ilk bölümü olacak. Bu Belçikalı tasarımcı ve çizgi roman sanatçısı bu Mayıs ayında vefat etti. Serinin dördüncü bölümü, üzerinde çalıştığı son oyundu.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMacera

Little Nightmares 3 Ertelendi

HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riftbreaker, Ekim Ayının En Büyük Steam Lansmanları Arasında