Korku

Hideo Kojima, tamamen yeni bir korku oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı

Hideo Kojima, tamamen yeni bir “çirkin oyun” üzerinde çalıştığını doğruladı. Hideo Kojima’nın Kojima Productions stüdyosu, kendisinin “orijinal” ve tamamen yeni “çirkin başlıklar” olarak tanımladığı yeni projeleri için şu anda çalışan işe alıyor. Hideo Kojima ve onun Kojima Productions stüdyosu geçen yıl boyunca birçok sızıntıya ve söylentiye konu oldu. Kojima’nın epizodik bir korku oyunu olduğu söylenen yepyeni bir bulut tabanlı oyun için Xbox ile yeni ortaklığının olduğunu duyduk.

Diğer, daha az güvenilir söylentiler, Kojima’nın bu seri hayranlarının hüsnükuruntu gibi görünen Silent Hill ve Metal Gear serileri üzerinde çalışmaya geri döndüğünü öne sürdü. Bugün Hideo Kojima, Kojima Productions’ta çalışmakta olan yeni başlıklar hakkında bize birkaç ipucu verdi. Kojima-san bir iş açılışı tweeti attı ve ekibin şu anda yeni orijinal oyunlar ve “çirkin başlıklar” yaratmak için çalışacak yeni personel işe aldığını belirtti.

Kojima Productions’ın en az iki projesi olduğunu zaten bildiğimiz için bu şaşırtıcı değil. Duyuruyu tam olarak ne zaman alacağız? Söylemesi zor ama Kojima, sevgili arkadaşı Geoff Keighley’in sunduğu The Game Awards şovuna katılmayı çok seviyor. Yine de, bunun için çok erken olabilir ama yine kim bilir.

Son Kojima oyunu Death Stranding, PC’ye gelmeden önce uzun bir süre PlayStation’a özeldi. Kojima’nın artık Xbox ile çalıştığı bildirildiğine göre, yeni oyunlarından biri için Xbox Series X|S ve PC’ye gideceğini varsayıyoruz. Diğeri, başka bir PlayStation’a özel olabilir, ancak elimizde herhangi bir resmi bilgi olmadığı için bu sadece spekülasyon.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberKorku

Silent Hill 2 Remake Ne Zaman Çıkıyor? Tarih Onaylandı!

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Rock Fortnite’a Geliyor 3. Bölüm İçin Sızdırılan Teaser Yazımızda