Macera

Horizon: Forbidden West Altı Oyun Tarzı Sunacak

Horizon: Forbidden West’in çıkış tarihi yaklaşıyor. Guerrilla Games, oynanış stilleri sorunu da dahil olmak üzere, önümüzdeki oyunda bulacağımız birkaç yeniliğe eğildi. Horizon: Forbidden West, yeni ve genişletilmiş bir beceri ağacı sunacak. Oyun kısa süre önce Game Informer dergisinin son sayısının kapağında yer aldı ve bu vesileyle geliştiriciler bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Ekim ayında oyuncu özgürlüğünün çok önemli olacağından bahsetmişlerdi. Yalan söylemiyorlardı – ortaya çıktığı gibi, yeni, yeniden tasarlanmış karakter geliştirme ağacı altı farklı oyun stilini hesaba katacak.

Horizon: Forbidden West, kıyamet sonrası dünyayı şu şekilde geçmemizi sağlayacak:

Savaşçı – yakın dövüşte uzman;
Tuzakçı – çeşitli tuzaklarda uzman;
Survivor – sağlık ve kaynaklara odaklanır;
Casus – sessizce ve gizlice hareket eder;
Avcı – menzilli savaşa odaklanır;
Machine Master – mekanik canavarları hacklemeye odaklanır.

Oyun, stilleri istediğiniz gibi birleştirmemizi sağlayacak ve bunların içinde sunulan beceriler geliştirilebilir. Ayrıca, belirli öğelerin etkinliğini artırmak için ekipmanımızla uygun sinerjiyi de sağlayacak.

Genişletilmiş beceri sistemi, Aloy’un maceralarının yaklaşan Horizon: Forbidden West’deki tek değişiklik değil. İlk bölümde olduğundan daha düzenli olarak, zamanla bizimle biraz mühimmat paylaşabilen NPC’lerle birlikte savaşacağız. Şehirlerde becerilerimizi test edecek ve savaş mekaniğinin sırlarını ortaya çıkaracak yeni zorluklarla karşılaşacağız. Ayrıca donanım yükseltme özelliği de olacak. Her yükseltme, ek donanım yeteneklerinin kilidini açmamızı ve istatistiklerini artırmamızı sağlayacaktır.

Horizon: Forbidden West’in çıkışının 18 Şubat 2022’de yapılması planlanıyor. Gördüğünüz gibi, dört gözle bekleyecek çok şey var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Haber

Saints Row'da hızlıca para kazanma yöntemleri

V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İncelemeler Yılın En İyi Oyununu Çoktan Ortaya Çıkardı