Haber

COD: Vanguard Geliştiricisinden Activision Blizzard Skandallarına Atıf

Call of Duty: Vanguard ve Black Ops – Cold War için Zombi modunun yaratıcıları Treyarch Studio, Activision Blizzard’ı çevreleyen skandallara atıfta bulundu. Geliştiriciler, 2022’ye temiz bir sayfa açarak başlamak istiyor.

Eski yılın sonu ve yeninin başlangıcı, özetler, vaatler ve güvenceler için iyi bir zamandır. Bu, Call of Duty: Vanguard ve Black Ops – Cold War için Zombies modunun yaratıcıları olan Treyarch Studios geliştiricileri tarafından biliniyor. Activision Blizzard’ın kurucu ortağı Dan Bunting’in takıma veda etmesinin bir sonucu olarak Twitter’da Activision Blizzard’daki skandallarla ilgili durumlarını değerlendirmeye karar verdiler. Açıklamayı aşağı kısımda bulabilirsiniz.

Stüdyo olarak hedefimiz, dünyanın eğlenmesi için harika oyunlar yapmaktır. Bu çabayı sürdürme ayrıcalığına sahip olmak, Treyarch’ın çalışanları tarafından mümkün kılınmıştır: Biz, performans sergilemek isteyen akıllı, yetenekli, birinci sınıf yaratıcı profesyonellerden oluşan bir stüdyoyuz. Kültürümüzde cinsiyetçiliğe, tacize, ırkçılığa, bağnazlığa, ayrımcılığa veya zorbalığa yer yoktur. İlerlerken, herkesin gelişebilmesi için güvenli, çeşitli ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sağlamak en yüksek önceliğimiz olacaktır. Treyarch’taki herkes oyun geliştirmeye ilgi duyuyor çünkü video oyunlarının sanatına ve önemli anları yaratabilen sihire karşı derin bir sevgiye sahibiz. Bu önemli bir andır ve daha iyi olmakla başlar. Treyarch

Pekala, gelecek yıl, bunun hoşnutsuz yaratıcıların samimi bir savunması mı yoksa diğer kurumsal gevezeliklerin arasına koyup unutulması gerekip gerekmediğini kesinlikle söyleyecek. Daha önce bahsedilen Dan Bunting, görünen o ki, ekipte çalışan kadınlardan birine uygunsuz davrandığı kanıtlandıktan sonra Bobby Kotick tarafından korunuyordu ve ancak Wall Street Journal editörleri konuyu vurguladıktan sonra ayrıldı.

Mesele şu ki, Kotick’in daha önce benzer şekilde cinsel tacizle suçlanan çalışanlarını korumaya çalıştığı bildiriliyor – bu nedenle, daha önce örtbas edilen diğer davaların gün ışığına çıkmaması söz konusu değil. Bununla birlikte, Treyarch geliştiricilerinin bize karşı dürüst olduğunu ve onlardan duyacağımız bir sonraki bilginin video oyunları hakkında olacağını umalım.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Gray Zone Warfare'da Ağ Hatası (0x00030004) Nasıl Düzeltilir?

HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overwatch’ın McCree’si Yakında Yeni Bir İsim Alacak