Battlefield 2042

İçerden Gelen Bilgilere Göre Bir Sonraki Battlefield Oyunu Bir Kahraman Nişancı Oyunu Olacak

İçeriden saygın bir kişi, Battlefield serisine bir sonraki oyununun, Battlefield 2042’nin Uzmanlarını genişleten bir kahraman nişancı olacağını iddia ediyor.

Battlefield 2042’nin lansmanı, en azından söylemek gerekirse, bölücü oldu, ancak serinin geleceği daha da tartışmalı olabilir. Güya, serideki bir sonraki oyun, Overwatch veya Valorant gibi uygun bir kahraman nişancı biçimini alarak Battlefield 2042’deki Uzman sistemini genişletecek.

Bu kesinlikle cesur bir iddia olsa da, içeriden iyi bilinen Tom Henderson’dan geliyor. Battlefield 2042’nin piyasaya sürülmesinden önce, Henderson’ın haklı olduğu birçok kez kanıtlandı. Hava durumuna odaklı imha mekaniğinden robot köpeklere ve kancalara kadar, Henderson’dan gelen sızıntıların çoğu doğruydu. Bu nedenle, bilgilerini sorgulamak zor, bu da bir kahraman nişancı Battlefield oyunuyla ilgili son iddiasının gerçekten doğru olabileceği anlamına geliyor.

Henderson’a göre, bir sonraki Battlefield oyunu, Battlefield 2042’nin Uzmanlarının bir “geliştirilmesi”. Uzmanlar, yeni oyunun en tartışmalı yönlerinden biri olduğunu kanıtladılar, çünkü bunlar, oyuncuların alışkın olduklarından büyük bir sapmadır. Bazıları masaya getirdiklerinden hoşlanırken, birçoğunun, serinin tanındığı orijinal sınıf sistemini ortadan kaldırdığı için yaklaşımla ilgili büyük sorunları var. Ancak, her bir uzmanın, kahraman nişancı oyunlarındaki karakterler gibi özel bir alete ve yeteneğe sahip olmasıyla, pek çok temel atılmış gibi görünüyor.

Henderson’a göre bu benzerlikler tesadüf değil, çünkü Battlefield 2042, seriyi gerçek bir kahraman nişancı oyununa yaklaştıran bir “basamak taşı” olarak tasarlandı. Battlefield 2042’nin eleştirmen incelemelerinde ve kullanıcı inceleme puanlarında yankılanan bir şeyin “kötü yürütüldüğünü” belirtmesine rağmen, şu anda bir kahraman nişancının yapım aşamasında olduğuna inanıyor. Henderson, takip eden bir Tweet’te, bilgilerin kendisine geçen hafta verildiğini açıklığa kavuşturdu ve DICE’taki son sarsıntının yalnızca duyduklarına ağırlık kattığını da sözlerine ekledi.

Şuna da bak: Battlefield 2042 Bir Haftada 4 Milyondan Fazla Sattı

Henderson’ın yinelediği gibi, hayranların sızıntıyı diğer söylentiler gibi şüpheli şekilde yaklaşması önemli olsa da, bir sonraki oyunun vizyonunun aynı kalacağından emin görünüyor. İlginç bir şekilde, aynı zamanda bir Battlefield 2042 battle royale oyununun yapım aşamasında olduğunu iddia ederek hayranların şüphelerini destekliyor, ancak Tweet’lerin büyük çıkarımı şüphesiz devam oyunun şaşırtıcı tür seçimi.

Şuna da bak: DICE, Battlefield 2042 için Üç Harita Daha Tanıttı

Uzmanlara verilen olumsuz tepkiler göz önüne alındığında, Battlefield hayranlarının bu sızıntıya nasıl tepki verdiğini görmek ilginç olacak, uzun zamandır oyuncuların sistemin ikiye katlanmasından memnun olmaları pek mümkün görünmüyor. Şimdilik hayranların, Battlefield 2042 henüz piyasaya çıktığından bu yana muhtemelen bir süre paylaşılmayacak olan resmi bilgileri beklemesi gerekecek.

Şuna da bak: Battlefield 2042 PC Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2042 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Battlefield 2042

Battlefield 2042 3.3 Güncellemesi Skor Tablosu, yeni paket ve daha fazlasını ekliyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042'deki hayal kırıklığının suçu Halo Infinite ve COVID-19 olarak belirlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DICE, Battlefield 2042 için Üç Harita Daha Tanıttı