Rol Oyunu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Kasım 2022’de Çıkabilir

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı için yapılan çalışmaların ilerleyişi hakkında yeni bilgiler ortalıkta görünmüyor, ancak oyunun Kasım 2022’de çıkmasını beklemek için nedenlerimiz var.

IGN’nin kanalında, web sitesinin editörlerinin Switch için oyunlar hakkındaki düşüncelerini paylaştığı bir podcast yayınlandı. Katılımcılar arasında IGN patronu Peer Schneider, The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamının önümüzdeki Kasım ayında çıkabileceğini ve vizyona girmesinin gecikmeyeceğini öne sürdü.

Schneider, bu yılki The Game Awards’dan sonra oyun endüstrisinden birkaç kişiyle konuşmayı başardığını söyledi. Bildiğimiz üzere etkinlik sırasında yeni Zelda tanıtımı yapılmadı ancak IGN başkanı oyunun herhangi bir sıkıntı yaşamadığını iddia ediyor:

Önümüzdeki yıl Nintendo için oldukça iyi olacak gibi görünüyor. Bu yüzden [TGA’da] büyük duyuruların eksikliğini Breath of the Wild 2’nin ertelendiğinin veya şirketin gelmediğinin bir işareti olarak kabul etmem. başka şeyler var, çünkü görünüşe göre… Nintendo’daki insanlar 2022 için çok heyecanlılar. […] muhtemelen önümüzdeki Kasım ayında The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2’yi oynayabileceğimiz zaman ortaya çıkacak[…].

Oyun gerçekten Kasım ayında piyasaya çıkacak mı? Böyle bir seçenek oldukça olası görünse de, şu an için resmi bir nitelikte değil. Resmi olarak, The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın 2022 yılı için devam oyunu açıklandı – bu tür bilgiler Nintendo tarafından E3 2021 vesilesiyle Haziran ayında sağlandı. Ve umalım ki böyle kalsın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Aksiyon

Star Wars Eclipse'in geliştirme sorunları yaşadığı bildiriliyor

Final FantasyKonsol

Final Fantasy 7 Remake PS Plus Sürümü için Ücretsiz PS5 Yükseltmesi Şimdi Mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warno, Wargame Devs’in Yeni RTS Oyunu Ocak’ta Erken Erişim Lansmanını Yapacak