Fortnite

Cobra Kai, Dizinin Dördüncü Sezonuyla Birlikte Fortnite’a Katılıyor

Cobra Kai, yarın dördüncü sezon için Netflix’e geri dönüyor. Kaçak hit şov, geçmiş yıllardaki The Karate Kid filmlerine dayanıyor ve hatta Daniel LaRusso (Ralph Macchio tarafından canlandırılıyor) ile Johnny Lawrence (William Zabka) arasındaki düşmanlığı yeniden alevlendiriyor. Yakın zamanda geliştirici Flux’tan biraz eğlenceli bir Cobra Kai video oyunu oynama şansımız oldu ve şimdi Fortnite’ta yeni görünümlerle gösteriye olan sevgimizi gösterebiliriz.

Ne yazık ki Netflix şovundaki karakterlerin hiçbiri benzer şekilde temsil edilmiyor, ancak okulları öyle. Bu, Cobra Kai, Eagle Fang ve Miyagi-Do’nun stillerinde genel karakterlere bürünebileceğiniz anlamına gelir. 800 V-Bucks karşılığında satın aldığınız her karakter, üç okuldan herhangi birine dönüşebilir. Shuto Striker, Mat Master, Keri Commander, Kata Captain, Dojo Defender ve daha fazlası gibi çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Karate Ko Bundle’da beş stil ve Dojo Showdown Bundle’da beş stil daha alabilirsiniz. Her ikisi de 2.000 V-Bucks’a satıyor.

Tanınan tek karakter, diğer karakterler gibi dojolar arasında geçiş yapabilen Ajan Jones’tur. 800 V-Bucks’a satıyor. Sunulan en iyi öğe, Joe Esposito’nun “You’re The Best Around” şarkısından bir klip çalan The Crane Kick ifadesidir. Bu öğe size 300 V-Papel kazandıracak ya da The Teachings of Miyagi sırt bling, Cobra Coin arka bling, Dojo Logo hasat aracı ve Cobra’s Curse hasat aracı ile bir paket halinde alabilirsiniz. Bu paket 1.500 V-Bucks.

Fortnite mağazası da bugün çeşitli 2022 temalı öğelerle güncellendi ve birçok şenlikli karakter Yeni Yıl kutlaması için geri dönüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’ın v18.40 Güncellemesi yeni bir silah ve tanıdık bir aracı oyuna ekliyor