Among Us

Among Us’a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

InnerSloth, sosyal etkileşim oyunu Among Us için sırada ne olduğuna dair bir yol haritası paylaştı. Çok popüler olan sosyal etkileşim oyunu geliştiricisi Among Us’ın geliştiricisi, 2022 boyunca oyuna nelerin geleceğini açıkladı. Bir blog yazısında bahsedilen bilgiler, oyuna yakın zamanda eklenen roller, 15 oyuncu desteği ve Cosmicubes’ten sonra geliyor. oyuncuların oynayarak biraz daha kozmetik kazanabileceği açıklanıyor.

Sırada ne olduğuna gelince, blog gönderisi, bu yıl içinde bir arkadaş listesi olmak üzere birçok yeni özelliğin geleceğini belirtiyor, böylece daha kolay gruplaşabilir ve oynamak için lobiler oluşturabilirsiniz. Bize, UX’de iyileştirmeler de dahil olmak üzere bazı yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra, arkadaş listesinin InnerSloth’un “şu anda ana önceliği” olduğu söylendi, yani özelliğin bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, muhtemelen dört gözle bekleyebiliriz. Sonuçta geliştirildiği kesin ve mutlaka yayınlanacak.

 

Aksi takdirde, gönderi ayrıca geliştiricinin oyuna daha fazla rol, daha fazla küp, saklambaç ve daha fazla iş birliği getirme üzerinde çalıştığını (belirli bir sırayla) paylaşıyor ve bunlardan en sonuncusu şu an bilinmeyen gizemli bir içerik. Belki de bu “ve daha fazlası…” manasına geliyor.

Among Us Aralık ayında PS4 ve PS5’te en çok indirilen oyun olması ve Aramızda VR hakkında “ufukta” daha fazla bilgi bulunması dışında pek fazla bir şeyden bahsedilmedi. Aşağıdaki çok ilkel yol haritasına göz atın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Rol Oyunu

The Witcher 3'ün Yeni Nesil Sürümü Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Among Us Ücretsiz Oynama