Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Sony, yaklaşmakta olan Uncharted derlemesi Uncharted: Legacy of Thieves için yeni bir video teaser yayınladı. The Uncharted: Legacy of Thieves Collection, 28 Ocak 2022’de PS5’te piyasaya sürülecek ve bu yıl içinde belirsiz bir zaman diliminde PC sürümü bekleniyor. Yeniden düzenlenmiş (remastered) koleksiyon için lansman fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Video açıklaması, “Geçmişleriyle yüzleşmek ve kendi miraslarını oluşturmak zorunda kaldıkları için kendi bağımsız maceralarında Nathan Drake ve Chloe Frazer olarak oynayın”. “The Uncharted: Legacy of Thieves Collection, hem Uncharted 4: A Thief’s End hem de Uncharted: The Lost Legacy’nin PS5 konsolu için yeniden düzenlenmiş, eleştirmenlerce beğenilen tek oyunculu hikayelerini içeriyor.” Her iki oyunu da PS4’te satın aldıysanız, Koleksiyonu ek 10€ (ülkemizde yaklaşık bir fiyat ya da ülkemiz için belirlenmiş özel bir fiyat olabilir) karşılığında alabileceğinizi unutmayın, ancak bu, yalnızca PlayStation Plus üzerinden Uncharted 4’e erişimi olanlar için geçerli olmayacaktır. Teklif sadece 3 Şubat’a kadar geçerli, o yüzden ilgileniyorsanız şimdi satın almanızı tavsiye ederiz. Oyunun resmi sayfası için ve satın alma işlemleri için buraya bakabilirsiniz.

Uncharted filminin yıldızı Tom Holland, geçtiğimiz günlerde Uncharted’ı yalnızca Spider-Man: Homecoming’in çekimleri sırasında fragmanında bir PlayStation 4 kaldığında keşfettiğini açıkladı.

“Bu filmleri yapmanın lükslerinden biri, onların Sony tarafından yapılmış olması, Sony için çalışmanın lükslerinden biri de PlayStation” dedi. “Böylece tüm oyuncuların fragmanları en iyi TV’ler ve en yeni PlayStation’larla donatıldı ve bana verdikleri oyunlardan biri Uncharted’dı.”

Sony, birkaç hafta önce filmin uzun bir klibini yayınladı. Uncharted 3’ten büyük ölçüde esinlenilmiş gibi görünen önceki fragmanlarda daha önce gördüğümüz tam kargo uçağı dövüş sahnesini gösterdi. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Macera

Epic Games'te ortaya çıkan bilgilere göre Uncharted: Legacy of Thieves PC'ye çıkabilir

Rol Oyunu

The Witcher 3'ün Yeni Nesil Sürümü Yine Ertelendi

Simülasyon

SnowRunner, PS5 ve Xbox Series yükseltmesini Mayıs sonunda alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Termal macun nasıl uygulanır?