Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Samurai Edition ve DLC Hakkındaki Söylentileri Yalanladı

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Samurai Edition, yama 1.5 ve ilk genişleme paketi hakkındaki çıkan söylentileri yalanladı.

Geçtiğimiz gün Cyberpunk 2077’nin geleceğiyle ilgili söylentilerin internette dolaştığını varsayarsak diğer şeylerin yanı sıra, oyunun adı CP2077: Samurai Edition olarak değiştirildi ve 1.5 yamasının yayınlanması ve ilk genişlemenin duyurulması. Bu raporlardaki bilgiler kulağa oldukça fantastik geliyordu ve dahası, kaynakları 4chan’daki isimsiz bir hesaptı, bu yüzden şimdiye kadar sizi onlar hakkında bilgilendirmedik. Ancak şimdi, CD Projekt RED bu spekülasyonlara resmi olarak yanıt verdi ve bunların doğru olduğunu reddetti, bu yüzden çevrimiçi olarak karşılaştığınızda sizi hızlandırmaya değer düşündük. Özellikle de stüdyonun halkla ilişkiler görevlisinin sorumluluk reddi beyanı, bu haberlerin bazılarının doğru olabileceği ve bazılarının oldukça açık iyileştirmeler gibi görünebileceği gerçeğini dışlamayacak şekilde ifade edildi. Aşağıdaki bilgileri, doğru olabilecek veya çıkmayabilecek ilginç spekülasyonlar olarak ele alın.

4chan’ın raporlarına göre, yeni nesil konsollar için birçok değişiklik ve yükseltme içeren 1.5 yaması, yumuşak bir yeniden başlatma işlevi görecek ve piyasaya sürülmesiyle birlikte oyun, oyuncuların bunun olduğunu bilmelerini sağlamak için Cyberpunk 2077: Samurai Edition olarak yeniden adlandırılacak. 2020’de piyasaya sürülen sürüme kıyasla oldukça yükseltilmiş bir yapı.

Önümüzdeki ay, geliştiricilerin 1.5 yamasını ve ilk genişlemeyi açıklayacakları ve ayrıca stüdyo Trigger tarafından Cyberpunk: Edgerunners animesinden ilk görüntüleri göstereceği resmi bir yayın gerçekleşecek.

Yama 1.5, kuaför salonları, oyuncu kullanımı için bir garaj, geliştirilmiş yapay zeka, tamamen elden geçirilmiş bir eşya dengesi, yeni bir arayüz ve bir transmog sistemi içerecek. Güncelleme ayrıca oyunun diğer birçok unsurunu iyileştirecek ve genişletecektir. Örneğin – Judy ve Panam, hikaye sırasında bize daha fazla mesaj gönderirdi.

Yama 1.5’e dört ek silah, yeni bir oyun artı modu ve oyuncunun dairesinin içini değiştirmek için daha fazla yan görev ve seçenek içeren ücretsiz bir DLC eşlik edecek.

Söylentiler ayrıca CDPR’nin yayın sırasında Pacifica bölgesinde kurulacak yeni bir DLC’yi duyuracağını iddia ediyor. Büyük bir büyüklüğe sahip olacak ve Bozos (kendilerini palyaço olarak nitelendiren psikopatlar) ve Mezbaha (aynı zamanda psikopatlar, ancak faşist bir çizgiye sahip) arasında bir savaş yeri olacaktı. Yeni lokasyonların atmosferinin S.T.A.L.K.E.R. diziler. Bir sonraki büyük DLC’nin zaten erken planlama aşamalarında olduğu bildiriliyor, ancak yaratılmasının ilk genişlemenin nasıl alındığına bağlı olduğu söyleniyor.

Ayrıca, bu raporlara göre Cyberpunk 2077, Gwent ile karşılaştırılabilir bir mini oyun alacak. Oyuncular siber uzayda karakterler toplayacak ve onları AI veya diğer insanlara karşı rekabetçi modda sıra tabanlı savaşlara sokacaktı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'ye Steam Deck Desteği Geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Samsung, en kıvrımlı, en iyi görünen oyun monitörünün daha küçük bir 4K versiyonunu duyurdu