AksiyonHaber

Ghost of Tsushima 8 Milyondan Fazla Sattı

Ghost of Tsushima’nın yaratıcıları başka bir başarıya daha imza attı. Oyunları dünya çapında 8 milyondan fazla sattı.

Ghost of Tsushima, oyunseverlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Geçen yıl Mart ayında oyunun dünya çapında 6,5 milyon kopya sattığını duyurulmuştu. Şimdi, içerik oluşturucular bu sonucu güncelledi. Şimdiye kadar, Sucker Punch Productions’ın oyunu 8 milyondan fazla kez satın alındı.

Geliştiriciler, oyunun resmi Twitter hesabında bu gerçekle övündüler. Sonuç bilinmeyi hak ediyor. Aynı zamanda geliştiriciler, tüm oyunculara sürekli destekleri için teşekkür etti.

Ghost of Tsushima’nın başarı ölçeğini hesaba katarsak, Sony’nin bu seriyi geliştirmek istemesi bizi şaşırtmamalı. Planlar arasında Chad Stahelski’nin yönettiği bir film uyarlaması var. Şimdiye kadar, çoğunlukla John Wick adlı bir dizi aksiyon filmi ile tanınıyordu. Ne yazık ki, oyunun ne zaman çıkabileceğini bilmiyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ghost of Tsushima: Sakai Horse Armor Nereden Bulunur?