Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Oylar sayıldı ve kazananlar açıklandı ve Resident Evil Village, 2021 Steam Ödüllerinde Valheim, New World, Cyberpunk 2077 ve Forza Horizon 5’i geçerek Yılın Oyunu unvanını kazandı. Resident Evil Village, elbette, gelecekte daha fazlasını görmeyi umduğumuz, uzun boylu vampir Lady Dimitrescu’nun yer aldığı oyundur.

Yılın Oyunu en büyüğü ama bence bu yılki Steam Ödülleri’ndeki diğer kategoriler ve kazananlar aslında daha da ilginç. VR kategorisinde, örneğin, Sniper Elite VR, Medal of Honor: Above and Beyond 2, I Could You to Die 2 ve Blair Witch VR Edition, Cooking Simulator VR tarafından geride bırakıldı. Sürpriz hit It Takes Two, Back 4 Blood ve Halo Infinite for the Better With Friends kategorisi dahil olmak üzere büyük sürümleri geride bıraktı ve Marvel’in Galaksinin Koruyucuları, yüksek lisanslı “All-Star ’80’lerin Film Müziği” ile En İyi Film Müziği tacını elde etti.

Cyberpunk 2077 ayrıca bazı kazanımlarla uğurlandı. Aday gösterildiği 2021 Oyun Ödülleri kategorilerinin hiçbirinde kazanamayan CD Projekt’in fütüristik RPG’sine Olağanüstü Hikaye Zengin Oyun ödülü verildi. Farming Simulator 22, bu yılın en iyi Otur ve Rahatla oyunu (Sit Back and Relax game) olarak da bir unvan aldı. Steam Ödülleri yalnızca kullanıcı oylarına göre aday gösterilir ve verilir. Adayların 2021 sürümleri olması da şart değil: Örneğin Cyberpunk 2077 2020’de çıktı.

2021 Steam Ödülü kazananlarının tümü, yakında sona erecek olan Steam Kış İndirimi’nde şu anda satışta: 5 Ocak’ta 10.00 PT/1pm ET’de sona eriyor. Kazananların tam listesi aşağıda.

Yılın Oyunu: Resident Evil Village (Valheim, New World, Cyberpunk 2077, Forza Horizon 5)
Yılın VR Oyunu: Cooking Simulator VR (Sniper Elite VR, Medal of Honor: Above and Beyond, You To Die 2, Blair Witch VR Edition)
Aşkın Emeği: Terraria (Dota 2, Rust, No Man’s Sky, Apex Legends)
Arkadaşlarla Daha İyi: It Takes Two (Valheim, Back 4 Blood, Halo Infinite, Crab Game)
Olağanüstü Görsel Stil: Forza Horizon 5 (Psychonauts 2, Subnautica: Under Zero, Little Nightmares 2, Bright Memory: Infinite)
En Yenilikçi Oynanış: Deathloop (Inscryption, Twelve Minutes, Moncage, Loop Hero)
Berbat Ettiğiniz En İyi Oyun: Nioh 2 – The Complete Edition (World War Z: Aftermath, Naraka Bladepoint, Age of Empires 4, Battlefield 2042)
En İyi Film Müziği: Marvel’s Guardians of the Galaxy (Nier Replicant, Persona 5 Strikers, Guilty Gear Strive, Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles)
Olağanüstü Hikaye Zengini Oyun: Cyberpunk 2077 (Life is Strange: True Colors, Resident Evil Village, Days Gone, Mass Effect Legendary Edition)
Arkanıza yaslanın ve Rahatlayın: Farming Simulator 22 (Unpacking, Potion Craft, Townscaper, Dorf Romantik)

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Samsung, en kıvrımlı, en iyi görünen oyun monitörünün daha küçük bir 4K versiyonunu duyurdu