AksiyonMacera

She-Hulk, Marvel’in Yeni DLC Karakteri Olabilir

Bir sızıntı, Arcane’den Krizia Bajos’un karakteri seslendireceğini gösteriyor. Marvel’s Avengers’ın sıradaki karakterlerinden birinin kim olacağı hakkında bir fikrimiz olabilir gibi görünüyor. Görünüşe göre Jennifer Walters, yani She-Hulk, Marvel’s Avengers’a girmek için sırada bekliyor, yani Twitter kullanıcısı Miller’ın bir raporu gerçeğe dönerse Bu tweete aşağıda bulabilirsiniz.

Karakteri Arcane Fame Krizia Bajos tarafından seslendirileceğini açıkladığı gibi Marvel’in Avengers Black Panther’inin God of War’ın Christopher Judge tarafından seslendirileceğini ilk kez Miller açıklamıştı. Bu doğru çıktığı için bu açıklamanın güven seviyesinin de yükseldiğini belirtmekte fayda var, neden bu da doğru çıkmasın değil mi?

She-Hulk’ın oyuna ne zaman geleceği konusu henüz açıklanmadı, yani eğer bu doğruysa, bir sonraki karakter olabilir veya sadece ileride çıkacak bir karakter olabilir. Ancak, tüm bunlar raporun doğru olmasına dayanıyor, çünkü Square Enix ve Crystal Dynamics herhangi bir resmi açıklama yapana kadar, resmi herhangi bir bilgi yok.

She-Hulk’ın Marvel’s Avengers’a girmesini görmek ister misiniz?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Simülasyon

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bully 2’nin Gelişimi Sıkıntılıydı Rockstar Çalışanları Ayrıntıları Paylaştı