Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2’ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Techland Games’in pazarlama liderine göre, stüdyo önümüzdeki yıllarda daha fazla hikaye DLC’si, daha fazla etkinlik, daha fazla mekan ve daha fazla zombi dolu eğlenceyi taahhüt ediyor.

500 saatlik Dying Light 2 bir şekilde eğlenmeniz için yeterli gelmiyorsa, bunun geldiği yerde daha fazlası olduğundan emin olabilirsiniz. Dying Light serisinin arkasındaki stüdyo olan Techland Games, Dying Light 2: Stay Human’ın 4 Şubat’ta yayınlanmasının ardından beş yıllık oyun desteğini “taahhüd ettiklerini” belirtiyor.

Duyuru, haberi bu sabah erken saatlerde Twitter üzerinden paylaşan Techland Games’in pazarlama bölümü lideri Sheri Kryeziu tarafından yapıldı. Kryeziu’ya göre, hayranlar önümüzdeki beş yıl boyunca Dying Light 2’ye “Daha Fazla Hikaye DLC’si, Daha Fazla Etkinlik, Daha Fazla Mekan” ve “Daha fazla oyun içi eşya” gelmesini bekleyebilirler. Daha sonra, oyunu taze tutmak için bu kararlılığı yazdı ve “oyunculara öncelik vermek”, stüdyoya katılmasının “ana nedenlerinden biri”ydi.

Bu iddialı duyuru, Techland Games’in 8 Ocak’ta Twitter’ı vurduğunda oyun camiasını sarsan bir iddia olan Dying Light 2’yi tamamlamak için “en az 500 saate” ihtiyaç duyacağını ortaya koyan şok edici açıklamanın ardından geldi. “500 saat, oyunu maksimum seviyeye çıkarmakla ilgilidir – tüm görevleri, sonları bitirmek ve dünyanın her yerini keşfetmek.” Stüdyo daha sonra “sıradan bir oyuncu” ekledi, hikayeyi, yan görevleri ve 100 saatten daha kısa bir sürede biraz keşif yapması gerekiyor.

2015 yapımı Dying Light, Dying Light 2: Stay Human’ın devamı, oyuncuların hayatta kalmak için mücadele ederken yaşayan ölüleri geride bırakmaları gereken kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Dying Light 2, 4 Şubat’ta PS5, Xbox Series X|S için çıkıyor ve ayrıca Nintendo Switch için bulut üzerinden de satışa sunulacak. Oyun ayrıca PS4, Xbox One ve PC’ye de geliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2: Stay HumanRehber

Dying Light 2'de Death Loop Bug; Techland Çözüm Üzerinde Çalışıyor

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'de Doom Gizemli Süprizin İçinde Star Wars Gizemli Süprizi Var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir