Elden RingRehber

Elden Ring: Hammer Talisman Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?

Hammer Talisman, Elden Ring’de bir düşmanın dayanıklılığına verilen hasar miktarını artırır – işte onu nasıl bulacağınız konusunda rehberimiz yayında. Elden Ring’in Tılsımları, kuşanıldığında çeşitli istatistiklerden veya mekaniklerden birini geliştiren teçhizat parçalarıdır. Dark Souls serisindeki Yüzükler gibi çalışırlar, ancak oyuncuların oyunun başında dört yuvanın tümüne erişimi yoktur. O zaman, Elden Ring’in ilk birkaç düzine saati için yalnızca bir veya iki tane olacağından, Tılsımlarınızı akıllıca seçmeniz önemlidir.

Hammer Talisman, kalkanlarına çok fazla güvenen düşmanlara karşı inanılmaz derecede güçlü olabilen bir tılsımdır. Oldukça erken bulunabilir ve kullanımları duruma bağlı olsa da, özellikle çok defansif oynarlarsa, düşmanın duruşunu kırmada uzun bir yol kat edebilen bir Tılsımdır.

Çekiç Tılsımı Ne Yapar?

“Çekiçler, kalkan taşıyan düşmanlara karşı oldukça etkilidir, öyle ki, şövalye katilleri olarak bilinirler.”

Hammer Talisman’ın eşya açıklaması, engelleyicilere karşı Dayanıklılığı azaltan saldırıları geliştirdiğini söylüyor. PvP’de bu öğenin etkisi açıktır – bir saldırıyı engellerlerse diğer oyuncuların Dayanıklılığı normalden daha fazla tükenir. PvE’de bu, Güçlü saldırıların bir düşman bloğunu kırma olasılığını artırır, zaten kalkanlara karşı harika çalışan Çekiçler için ekstra geliştirilmiştir. Bu Tılsımın kullanımı nispeten sınırlıdır, çünkü Elden Ring’deki pek çok düşman, büyük düzende kalkanları ile savaşmaz. Bu Tılsımı, kalkanlı düşmanlarla veya PvP’de karşılaşana kadar donatmayın. İşe yaramaz bir eşya olduğu için değil, ama etkisi gardını hiç almayan düşmanlarla savaşmak için harcanıyor.

Hammer Talisman Nerede Bulunur?

Hammer Talisman, Stormveil Kalesi’nin girişinden sadece kısa bir yolculuk olan Limgrave’de bulunabilir. Stormhill Shack Site of Lost Grace’e gidin ve kuzeydoğuya, Limgrave Köprüsü’nün altındaki sis ve yeşilliklerle zar zor gizlenen Kolezyum benzeri büyük yapıya doğru ilerleyin. Coliseum’a yaklaştığınızda, bir Great Mace kullanarak Recusant Henricus adlı bir NPC Invader görünmelidir. Olması gerekenden daha hızlı hareket eder ve düşündüğünüzden daha sert vurur, bu yüzden onunla savaşırken çok dikkatli olun. Onu oklarla veya büyülerle bir mesafeden almak en iyisidir, ancak Güç tabanlı yakın dövüş oyuncuları ayrıca Ağır saldırılar ve Zıplama saldırılarıyla Duruşunu nispeten daha kolay kırabilir. Yenilginin ardından Henricus, çok oyunculu çağrılar için bir Furlcalling Finger Remedy ile birlikte Hammer Talisman’ı bırakacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Twinblade Talisman