Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Hogwarts Legacy’nin The Game Awards 2021’den çekildiği iddiasının ardından nihayet oyunun bir fragmanını görme şansımız var. En azından Harry Potter oyununun bu yıl çıkacağını söyleyen güvenilir bir kaynağa göre durum bu şekilde.

Hogwarts Legacy’nin 2020’de duyurulmasından bu yana uzun zaman geçti ve geliştiriciler bu süre boyunca sessiz kalmasa da oyunun büyük bir kısmını hala göremedik. Ancak, sonunda bu büyük Harry Potter oyununu oynama şansımız var. Ve bu, alıntı yapıyoruz, “düşündüğümüzden daha erken” olabilir. AccountNGT olarak bilinen bir internet kullanıcısına göre Hogwarts Legacy zaten tamamlanmak üzere ve Warner Bros. 2022’nin üçüncü çeyreğinde oyunun lansmanına hazırlanıyor olabilir. İlgili tweeti incelemek isterseniz buraya bakın.

Herhangi bir resmi olmayan raporun, teyit edilene kadar söylentiden başka bir şey olarak değerlendirilmemesi gerektiğini hatırlatmak isteriz – burada durum böyle olan nispeten güvenilir bir kaynakla uğraşıyor olsanız bile. Sonuçta, oyunun resmi açıklamasından bir hafta önce Aralık ayında duyurulan Star Wars: Eclipse’den bir resim yükleyen AccountNGT’ydi. Bu paylaşımı için de buraya bakabilirsiniz.

Kaynak, Hogwarts Legacy ile ilgili olarak, Warner Bros.’un oyunculara bu oyunu “bu yılın başlarında” hatırlatmayı planladığını iddia ediyor. Bu büyük olasılıkla karakterlerin yeteneklerini sergileyecek bir oyun fragmanı şeklinde olacak. AccountNGT ayrıca çok oyunculu moddan da bahsetti. Bu büyük olasılıkla bazı quidditch benzeri mini oyunlara sahip olacak. Bir kez daha, resmi olmayan raporlara karşı dikkatli olmanızı öneririz. AccountNGT haklıysa, önümüzdeki aylarda bilgilerinin onayını almamız gerekir. Evet, on iki ay önce Warner Bros. kendisi Hogwarts Legacy’nin çıkış tarihini 2022 olarak duyurdu. Ancak o zamandan beri oyundan neredeyse hiç bahsedilmedi: sadece geliştiricilerden birinin ayrılması ve oyunun E3 2021’de gösterime girmemesi gibi haberler çıkmıştı. Ayrıca Warner Bros.’un bir yıl içinde üç büyük bütçeli oyun çıkarmaya gerçekten karar verip vermeyeceği de sorulabilir. Ne de olsa, WB Games Montreal’in Gotham Knights ve Suicide Squad: Rocksteady Studios’tan Kill The Justice League’in de 2022’de çıkması planlanıyor. MultiVersus gibi daha küçük (?) oyunlardan bahsetmiyorum bile. Açıkça yayıncı, hayranlar için zengin bir yıl hazırlıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Halo Infinite

Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?

Playstation

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Serious Sam bu ay açıklanacak ve piyasaya sürülecek