Haber

Elden Ring’den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi, Yeni Düşmanlar ve Bosslar Karşınızda

Elden Ring’den 40 dakikalık yeni oynanış görüntüleri internete düştü. Bu yeni Elden Ring içerikleri yeni düşmanları ve bossları gösteriyor. Ayrıca spoiler içerirler. Bu açıdan oyun çıkana kadar ilerleyiş hakkında ve düşmanlarla ilgili herhangi bir şey öğrenmek istemiyorsanız yazıyı burada terk etmelisiniz. Şimdi başlıyoruz.

Elden Ring’in yayınlanmasına sadece 37 gün kaldı. Buna rağmen FromSoftware, yeni resmi fragmanlar veya oynanışlar göstermeye istekli görünmüyor. Bununla birlikte, hayranlar şikayet edemez, çünkü kapalı çevrimiçi testlerden (CNT) gelen materyaller düzenli olarak web’e düşer – bazıları hakkında zaten yazdık, ancak silindiler. Bununla birlikte, yenileri görünmeye devam ediyor. Son iki günde, Xolara adlı YouTube kullanıcısı, kanalında sekiz video yayınladı (üç tanesini aşağıda bulabilirsiniz) – toplamda 40 dakikalık oyun sunuyorlar ve yeni rakipler ve hatta bosslar gösteriyorlar. Bu yüzden spoiler vermekten kaçınmak ve tüm oyunu kendi başınıza deneyimlemek istiyorsanız, onları izlemekten kaçınmalısınız (özellikle bir boss dövüşü olan ikinci video – rakibin yapay zekası göz önüne alındığında buna unutulmaz bir düello demek zor).

Diğer videoları hemen alttaki kısımda gizledik, tıklayarak açabilirsiniz. Videoların silinebileceğini ya da youtube tarafından kaldırılabileceğini unutmayın. Aktardığımız gibi bunlar bir sızıntı.

Elden Ring Video 2Elden Ring Video 3Elden Ring Video 4Elden Ring Video 5Elden Ring Video 6Elden Ring Video 7Elden Ring Video 8

Elden Ring, Steam’deki istek listelerine en sık eklenen oyun olmaya devam ediyor. Neden bu kadar popülerlik? Zaman önemli bir faktör olabilir. En son Souls oyunları – stüdyonun önceki oyunlarından biraz farklı bir odak noktası olan Sekiro: Shadows Die Twice ve Demon’ Souls’un yeniden yapımı hariç – neredeyse altı yıl önce çıktı. Hayranlar, bu türden başka bir oyuna susamış olabilir.

Neyse ki, uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Elden Ring PC, PS5, PS4, XSX|S ve XOne için 25 Şubat’ta çıkış yapacak. Oyunun yayıncısının Bandai Namco Entertainment olduğunu göz önünde bulundurarak, tıpkı tüm Dark Souls gibi – hikaye DLC’lerini alacağını umabiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring'de Scaly Misbegotten Nasıl Yenilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Elden RingRehber

Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi

Elden RingRehber

Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Warrior 3 Çıkış Tarihi Sızdırıldı