Playstation

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalışıyor

Söylentiler doğruydu. Sony, CES 2022’de resmi olarak duyurulduğu üzere Twisted Metal serisi geri dönüyor. PS1 döneminin popüler araç savaş oyunu Twisted Metal geri geliyor. Sony, CES 2022 açılış konuşmasıyla ilgili heyecan verici haberi duyurdu ve şu anda yeni bir oyunun yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Ne yazık ki, Japon yayıncı proje hakkında herhangi bir ek bilgi açıklamadı, bu da serinin hala üretimin ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor.

Çok fazla resmi bilgiye sahip olmasak da, Lucid Games stüdyosunda geliştirilmekte olan bir Twisted Metal oyununun olduğunu ve bu oyunun geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 için özel olarak piyasaya sürülen Destruction AllStars adlı başka bir araç savaş oyunu üzerinde çalıştığını biliyoruz.

Destruction AllStars oyuncular tarafından pek hoş karşılanmasa da, Lucid Games bu türde başka bir deneme yapacak, ancak bu sefer çok popüler bir seri kullanarak, birçok PlayStation hayranının yakından takip ettiği bir oyun Twisted Metal. Oyunla ilgili ayrıntılar oldukça kıt ama bu araç savaşı ve Twisted Metal, bu yüzden muhtemelen ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz – bir sürü patlama, harika silahlar ve zırhlı araçlar.

Lucid Games’in Twisted Metal’i muhtemelen PlayStation 5’e özel olarak çıkacak. Çıkış tarihini tahmin etmek zorunda olsaydık, 2024 muhtemelen gerçekçi bir tarih derdik.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Haber

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ghost of Tsushima 8 Milyondan Fazla Sattı