Nişancı Oyunu

Respawn Tek Oyunculu Fps Üzerinde Çalışıyor, Ama Bunun Yeni Titanfall Olmayacağı Kesin

Respawn Entertainment’ın tek oyunculu bir FPS oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak, yeni bir Titanfall gelmeyecek. Yeni raporlara göre Respawn Entertainment, kahramanın geniş hareket yeteneklerine vurgu yapacak yüksek bütçeli tek oyunculu bir FPS üzerinde çalışıyor. Ancak ilginç olan, böyle bir oyun tanımının bu oyunların formülüne uymasına rağmen, Titanfall serisinde yeni bir oyun olmayacak.

Yaratıcı yönetmen Mohammad Alavi oyundan sorumlu ekipten ayrıldıktan sonra projeyle ilgili bilgiler ortaya çıktı. Şimdiye kadar sadece tek oyunculu bir oyun olduğunu biliyorduk. Böylesine önemli bir geliştiricinin ayrılması, prodüksiyonun geleceği hakkında endişeleri artırdı, ancak yeni raporlara göre üzerinde çalışmalar sorunsuz ilerliyor. Kaynakları, VentureBeat web sitesinden genellikle çok bilgili gazeteci Jeff Grubb’dur. Ayrıca Titanfall hayranlarını gizemli projenin serinin yeni bir bölümü olmadığı konusunda uyardı.

Grubb’un kaynaklarına göre oyunun çıkışı 2024 veya 2025 olarak planlanıyor. Bu nedenle çok hızlı bir açıklama beklememeliyiz. Respawn Entertainment şu anda paralel olarak üç proje üzerinde çalışıyor. Bu gizemli tek oyunculu FPS’ye ek olarak, ekip hala Apex Legends geliştiriyor ve iddiaya göre son söylentilere Mayıs ayında duyurulabilecek olan Star Wars Jedi: Fallen Order 2’yi ön plana çıkarıyor. Bu raporlar geçen yılki bilgilerle örtüşüyor. Ardından Respawn’ın topluluk koordinatörü Jason Garza, oyuncuların Titanfall’ın yakında geri geleceğine güvenmemeleri gerektiğini belirtti.

Respawn, Titanfall serisini bıraktı, böylece hayranlar Titanfall 2’yi şimdilik unutabilirler. Ne yazık ki şimdilik Respawn Entertainment, Titanfall’ı tamamen terk etmiş gibi görünüyor. Sadece yeni bir bölüm üzerinde çalışmıyor, aynı zamanda bilgisayar korsanlığı saldırılarını önlemekten de vazgeçtiler, yani herhangi bir güvenlik için destek verilmiyor. O kadar ciddiler ki oyunun ilk bölümü satıştan çekildi. Ayrıca serinin ikinci bölümündeki deneyimi de büyük ölçüde engelliyorlar.

Neyse ki, bir grup hırslı hayran, sevgili markalarının sonunu beklememeye karar verdi ve Northstar adlı bir modifikasyon geliştirdi. Özel sunucular kurmanıza izin verir ve hack saldırılarını gerçekleştirmeyi çok zorlaştıracak şekilde yapılmıştır. Proje ayrıca ek modlar da dahil olmak üzere yeni içerik yüklemenize izin veriyor. Buradan kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir