God of War

God of War’a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

God of War’a başlamak için 6 ipucu ile daha önce konsolda oynamadıysanız size yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Eski bir God of War oyuncusuysanız muhtemelen buradaki ipuçlarından haberdarsınız. Yine de kaçırdığınız bir God of War ipucu var mı diye kontrol etmek istersiniz. God of War için sitemizde yayınlanacak ilk rehber başlıyor. Diğer rehberler için sitemizi kontrol etmeyi unutmayın.

Bazı God of War ipuçları ve püf noktaları mı arıyorsunuz? God of War nihayet PlayStation’sız veya DLSS, geniş ekran desteği ve daha fazlasıyla oynamayı sevenler için bu hafta Steam’e ve Epic Games Store’a geldi. İster ilk seferinde kaçırmış olun, ister tazelemeye ihtiyacınız olsun, Spartan Rage’in nasıl kullanılacağından rünlerin kullanımına ve daha fazlasına kadar God of War’a başlamak için en iyi ipuçlarım bunlar.

Midgard’a başlamanız için God of War ipuçları

1 – Keşfetmek

Hikayeyi tek seferde bitirmek cazip gelse de, God of War’ın tüm sırlarını ortaya çıkarmak istiyorsanız her yan yolu ve odayı baştan sona keşfetmek çok önemlidir. Her yerde gizlenmiş sandıklar, kuzgunlar ve teçhizat var. Sona ulaşmak istiyorsanız, sürekli olarak daha iyi eşyalarla donatmanız gerekecek – ancak acele ederseniz en iyi eşyaları bulamayacaksınız. Bir PC sürümü için bu kadar uzun süre beklediniz, bu yüzden acele etmeyin.

2 – Eşyalarınızı düzenli olarak değiştirin/geliştirin

Teçhizattan bahsetmişken, bu savaşın sadece yarısı – silahlarınızı ve yeteneklerinizi sonuna kadar kullanmak isteyeceksiniz. Atreus’u yükseltmeyi ve özellikle sonraki dövüşlerde de kullanmayı unutmayın. Erkenden etkili bir şekilde savuşturmayı öğrenmek, canınızı birden fazla kez kurtaracaktır.

Bir tavsiye: Tam bir düşman saldırmak üzereyken, savuşturmak için engelle düğmesini tıklayın. Draugr ile dövüşürken, vuruşun ortasında sarı flaşa dikkat edin – bu sizin savuşturma işaretiniz.

3 – Balta fırlatma!

Ustalaşması son derece eğlenceli olan bir başka mekanik de, düşmanları öldürmek ve bulmacaları çözmek için kullanabileceğiniz balta fırlatmadır. Arenalarda sürekli olarak baltanızı bumerang yaparak mesafenizi korumanızı sağlar. Her şey başarısız olursa, Kratos Spartan Rage yeteneğine sahiptir. Göstergeyi düşmanlarla savaşırken doldurabilirsiniz ve en iyi sağlığınız oldukça düşük olduğunda kullanılır. Hasar direnciniz keskin bir şekilde artar ve daha zorlu bir düşmanla mücadele etmeden önce çok ihtiyaç duyulan sağlığı toplamak için daha küçük düşmanları yıkabilirsiniz.

4 – Durumunuz için doğru rünleri seçin

En azından her büyük dövüşten önce donattığınız rünleri değiştirmelisiniz: bazıları doğal olarak belirli durumlarda diğerlerinden daha avantajlıdır. Bazıları düşmanları sersemletir veya şaşırtır; bu, bir grup küçük düşmanla mücadele ederken faydalıdır, diğerleri ise ağır AoE hasarı verir veya size can patlamaları verir. Atreus yeteneklerini de ayarlamayı unutma.

5 – Düşman zayıflıklarını bulun

Düşman türleri, güçlü ve zayıf yönlerini öğrenebileceğiniz en iyi bestiary kısmında bulunabilir. Her karşılaşmadan sonra onu okumak, her türe karşı hangi rünlerin veya silahların etkili olduğunu bilmenin iyi bir yoludur. Bu şekilde kavgaların sizin lehinize bitme olasılığı daha yüksektir.

6 – Paramparça et!

Sahte duvarlara ve diğer kırılabilir şeylere dikkat edin: onları baltanızla yok edebilirsiniz. Veya bir düşmanı duvara fırlatın, bir çıkıntıdan aşağı indirin, birini diğerine atın ve ikisini de bir uçurumdan aşağı atın… canınız ne isterse! Ayrıca parçalanabilir öğelerde sırlar, sağlık ve hazine bulacak veya bulmaca ve sandık konumlarını ortaya çıkaracaksınız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor