Elden RingRehber

Elden Ring’e Başlarken Karşılaşacağınız Hatalar ve Çözümleri

Elden Ring başlatma sorunları ve bu yaygın sorunların nasıl çözüleceği konusunda bir kaç bilgiyi sizin için derledik. Bu rehberimizi okuyup değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Karşılaşabileceğiniz bazı yaygın Elden Ring performans ve uyumluluk sorunlarını nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Elden Ring sonunda geldi ve umduğumuz gibi, çok büyük bir Big Dark Souls. Görünüşe göre, Dark Souls’un peşinden gitmek, Souls oyunlarının geçmişte sahip olduğu olağan PC bağlantı noktası saçmalıklarından bazılarının peşinden gitmeyi de içeriyor. Oyuncular, Elden Ring ile ilk günlerinde oyun kumandaları, kare hızları ve Easy Anti-Cheat ile ilgili sorunları bildiriyorlar. Umutsuzluğa kapılmayın. Görebileceğiniz bazı sorunlar için zaten düzeltmeler var. Şimdiye kadar gördüğümüz en yaygın Elden Ring başlatma sorunları ve bunları düzeltmek için yapabilecekleriniz burada.

Elden Ring fps sorunları

Lansmandan önce, Elden Ring’de oldukça ciddi fps sorunlarıyla karşılaştık. Kare hızlarının normalde oynadığımızın yarısına düştüğünü ve en kötü durumlarda saniyede 0 kareye düştüğünü gözlemledik. Elden Ring için ilk gün yapılan yama bu sorunların bazılarını düzeltti, ancak oyunu çalıştırmak için mücadele etmemeniz gereken sistemlerde bile kare düşüşleri devam ediyor. DirectX 12 gölgelendirici derlemesi sorunları yeniden baş gösteriyor.

Yapılması gerekenler:

Şu anda kesin bir düzeltme yok. Elden RIng ana menünüze bakın ve 1.02 veya sonraki bir sürümde olduğunuzdan emin olun ve ayrıca grafik kartınız için en son sürücüleri kullandığınızdan emin olun. FromSoftware, bu sorunu çözmek için ek yamalar üzerinde çalışıyor.

Elden Ring oyun kumandası çalışmıyor

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’te Sacred Tear Konumlari