Elden RingRehber

Elden Ring’e Başlarken Karşılaşacağınız Hatalar ve Çözümleri

Elden Ring başlatma sorunları ve bu yaygın sorunların nasıl çözüleceği konusunda bir kaç bilgiyi sizin için derledik. Bu rehberimizi okuyup değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Karşılaşabileceğiniz bazı yaygın Elden Ring performans ve uyumluluk sorunlarını nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Elden Ring sonunda geldi ve umduğumuz gibi, çok büyük bir Big Dark Souls. Görünüşe göre, Dark Souls’un peşinden gitmek, Souls oyunlarının geçmişte sahip olduğu olağan PC bağlantı noktası saçmalıklarından bazılarının peşinden gitmeyi de içeriyor. Oyuncular, Elden Ring ile ilk günlerinde oyun kumandaları, kare hızları ve Easy Anti-Cheat ile ilgili sorunları bildiriyorlar. Umutsuzluğa kapılmayın. Görebileceğiniz bazı sorunlar için zaten düzeltmeler var. Şimdiye kadar gördüğümüz en yaygın Elden Ring başlatma sorunları ve bunları düzeltmek için yapabilecekleriniz burada.

Elden Ring fps sorunları

Lansmandan önce, Elden Ring’de oldukça ciddi fps sorunlarıyla karşılaştık. Kare hızlarının normalde oynadığımızın yarısına düştüğünü ve en kötü durumlarda saniyede 0 kareye düştüğünü gözlemledik. Elden Ring için ilk gün yapılan yama bu sorunların bazılarını düzeltti, ancak oyunu çalıştırmak için mücadele etmemeniz gereken sistemlerde bile kare düşüşleri devam ediyor. DirectX 12 gölgelendirici derlemesi sorunları yeniden baş gösteriyor.

Yapılması gerekenler:

Şu anda kesin bir düzeltme yok. Elden RIng ana menünüze bakın ve 1.02 veya sonraki bir sürümde olduğunuzdan emin olun ve ayrıca grafik kartınız için en son sürücüleri kullandığınızdan emin olun. FromSoftware, bu sorunu çözmek için ek yamalar üzerinde çalışıyor.

Elden Ring oyun kumandası çalışmıyor

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elden Ring Spirit Ashes Nasıl Çağırılıyor?