Aksiyon

Street Fighter 6, Capcom’un gizemli geri sayım sayacının sonunda ortaya çıkıyor

Street Fighter 6’nın çok yakında tanıtılacağı bildiriliyor. Bu, GrubbSnax canlı programının son bölümünde yapılan yorumlardan yola çıkarak Venture Beat muhabiri Jeff Grubb’a göre, bu hafta başlarında Capcom tarafından başlatılan bir geri sayım sayacının sonunda dövüş serisine yeni bir oyununun açıklanma olasılığı sorulduğunda, “Bu Street Fighter 6,” dedi.

Grubb, “şaşırmaya istekli” olsa da herkesin Street Fighter 6’nın ortaya çıkmasını kesinlikle beklemesi gerektiğini belirtti. Bunun başlıca nedeni, Grubb’un yeni dövüş oyununu birden fazla kaynaktan doğrulayabilmesi ve bunun o kadar kesin olduğunu düşünmesi ki, gösteride bunun hakkında konuşmayacağını düşündü (birisi oyun hakkında bir soru sorana kadar). Bu haftanın başlarında Capcom, Street Fighter 5’in yer aldığı Capcom Pro Tour Sezon Finali 2021 etkinliğinin sonunda bu hafta sona erecek olan gizemli bir geri sayım sayacını başlattı (bununla ilgili haberimize gidebilirsiniz). Street Fighter 6 spekülasyonuyla ortalık adeta sallandı.

Şimdi olsa da, Capcom’un Street Fighter serisine yeni bir oyun daha kesin bir durum gibi görünüyor. Başka yerlerde, bazıları açıklamanın potansiyel olarak Resident Evil Village için önceden duyurulan hikaye DLC’si etrafında dönebileceğini düşünüyordu ve Capcom’un DLC için bir süredir yeni bir şey açıklamadığı doğru olsa da, Street Fighter 6 şüphesiz daha mantıklı geliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Dövüş Oyunları

Capcom, Street Fighter 6'yı duyurdu

Haber

Capcom ne için geri sayım yapıyor? Meraklandık!

Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Capcom ne için geri sayım yapıyor? Meraklandık!