Assassin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla 1 milyar dolar gelir elde etti

Assassin’s Creed Valhalla şimdi 1 milyar dolardan fazla gelir elde ederek Ubisoft’un amiral gemisi serisinde bunu yapan ilk oyun oldu. Ubisoft patronu Yves Guillemot, yatırımcılara dün gece (Axios tarafından belirtildiği gibi) Viking dönemi destanının Aralık ayında dönüm noktasını geçtiğini söyledi.

2020’nin sonlarında piyasaya sürülen Valhalla, 2018’in popüler Assassin’s Creed Odyssey’inin ardından Ubisoft’un Assassin’s Creed destanına oldukça başarılı bir giriş oldu. Bununla birlikte, Valhalla, lansman sonrası içerik açısından dizinin en iyi destekleneni oldu. Valhalla’nın ilk sezon geçişi (season pass), yayılan yeni haritalar üzerine yeni hikayeler ekleyen İrlanda ve Paris genişletmelerini içeriyordu. Bu arada, sezonluk festivaller ve yeni meydan okuma tabanlı oyun modları gibi ücretsiz eklemelerle oyun güncel tutuldu. Ayrıca yeni zırhlar, silahlar, binekler ve gemi görünümleri ekleyen düzinelerce kozmetik paketi var.

Ubisoft daha sonra Valhalla’ya Noel’den hemen önce yayınlanan ücretsiz Odyssey ve Valhalla ortak DLC’sinden başlayarak ikinci bir lansman sonrası destek yılı verdi. Aksiyon daha sonra Mart ayında çıkacak olan 40 saatlik mitolojik bir eklenti olan Dawn of Ragnarök’te devam edecek.

Bütün bunlardan sonra Valhalla için sırada ne var? Ubisoft daha önce oyunun ücretsiz güncellemelerinin 2022’de oyun için başka bir yeni modla devam edeceğini söylemişti. Bununla birlikte, görünüşe göre bir zamanlar daha büyük bir Valhalla genişlemesi anlamına gelen, hayranların en sevdiği karakter Basim‘in oynadığı yakın zamanda sızdırılan bir proje, şimdi bağımsız bir sürüm olarak gelebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassins Creed Valhalla: Hızlı bir şekilde deneyim kazanma