Call of DutyWarzone

Başarılı battle royale Call of Duty Warzone’un mobil sürümü çıkacak

Video oyunu devi Activision, popüler battle royale oyunu Call of Duty: Warzone’un mobil uyarlamasını duyurdu. 75 milyondan fazla oyuncuyla PC versiyonu muazzam bir başarı elde etti, bu yüzden onu mobil cihazlara getirmek, popülerliğini artırabileceğine işaret.

Resmi Activision Twitter hesabından, ilgilenen geliştiricilerin süreç için başvurmaları çağrısında bulunan bir tweet ile duyurulan Call of Duty: Warzone, mobil cihazlar için ayarlanmış bir sonraki büyük battle royale oyunudur. 1 numaralı PC battle royale oyunu olduğu düşünüldüğünde, bunun herhangi bir battle royale oyuncusu için en büyük haberlerden biri olduğunu söylemek mantıklı olacaktır. Onu mobil ortama taşımak aynı zamanda oyunu dünya çapında genişletmenin ve gerekli olan güçlü PC gereksinimlerine sahip olmayan kişilerin nihayet oynama şansı elde etmelerine izin vermenin kapısını da açıyor.

Activision, PC sürümünün ve tüm Call of Duty oyunlarının arkasında oldukları için tam olarak şaşırtıcı olmayan başlığı yayınlarken, mobil sürümün geliştiricilerinin Digital Legends olduğu onaylandı. Digital Legends, geçen yıl Activision tarafından mobil cihazlardaki projeler için satın alınan ve bu duyuruya göre böyle olduğu ortaya çıkan deneyimli bir stüdyo.

Bu sürüm kesinlikle çok büyük olacak ve hem Call of Duty alanında hem de yalnızca genel mobil oyun alanında çok fazla olumlu tepki görecektir. Diğer mobil Call of Duty uyarlamasının ne kadar iyi performans gösterdiğini düşünürsek, bunu battle royale pazarına sokmak muhtemelen tüm dünyayı ele geçirecektir. Ufukta Apex Legends Mobile ve Valorant Mobile gibi oyunlar olsa da, en iyi üçlü A mobil oyunlarının birbirleriyle nasıl rekabet ettiğini görmek ilginç olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Call of DutyRehber

Modern Warfare 2'de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft’ın yeni genişleme paketinin ne zaman duyurulacağı belli oldu