Battlefield 2042

Battlefield 2042 3.3 Güncellemesi Skor Tablosu, yeni paket ve daha fazlasını ekliyor

EA Dice, unutulmuş nişancı Battlefield 2042 için çok istenen Scoreboard özelliğini ekleyerek başka bir yama yayınladı. Battlefield 2042 artık uygun bir puan tablosuna sahip. Evet, oyun artık sunucudaki tüm oyuncuların öldürmelerini, asistlerini ve ölümlerini düzgün bir şekilde gösteriyor; bu, Battlefield 2042 oyuncularının oyun başladığından beri talep ettiği bir şey. EA ve DICE’ın çok sevdiği bu “eski özellik”, şu anda tüm platformlarda yayında olan Battlefield 2042 için 3.3 Güncellemesinde tanıtıldı. DICE, bu özelliğin yalnızca ilk sürümü olduğu için mevcut Puan Tablosunun ek iyileştirmeler ve eklemeler göreceğini söylüyor.

“Skor Tablosu artık Conquest, Breakthrough, Rush ve Team Deathmatch gibi belirli takım tabanlı modlar için takıma karşı takım ayrımı görünümüne ve Scoreboard’a ölüm istatistiklerinin eklenmesine sahip.

“Bu değişiklikler en çok talep ettiğiniz eksik parçalardan ikisi olsa da, bu Skor Tablosunun ilk versiyonudur ve Skor Tablosunun Sezon Sonu sırasında mevcut olması gibi devam eden geri bildirimlerinize dayanarak sonraki güncellemelerde bu konuda daha fazla iyileştirme yapılacaktır. ” Dice açıklaması bu şekilde. Ek olarak bu güncelleme, Sezon 1’in gecikmesinden dolayı bir özür olarak tüm Battlefield 2042 Gold Edition, Ultimate Edition, Year 1 Pass, Year 1 Pass ve Ultimate Pack yükseltme sahipleri için Steadfast Exclusive Legendary Bundle’ı ekiyor.

Son olarak, güncelleme bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sunuyor. İşte bunların tam listesi:

Genel

Xbox One denetleyicisi kullanırken oturum açarken/kapatırken Origin veya Xbox One’da oluşabilecek bir oyun çökmesi düzeltildi
“Sohbet” Anahtar Bağlantılarını ayarlamak artık etkili olması için oyunun yeniden başlatılmasını gerektirmiyor
Analog çubuklar menzillerinin %100’ündeyken sistemin etkin olmasını sağlamak için konsolda Ayarlanmış Hedef Yardımı. Daha önce yalnızca %100’ün altındaki aralıklarda etkindi
Xbox One ve PlayStation 4’te yayından kaldırmaların ölümle sonuçlanmamasına neden olan bir hata düzeltildi
AB Veri Merkezimiz için Frankfurt olarak yeni lokasyon oluşturuldu

Modlar

Fetih ve Atılım – Bir Ele Geçirme Noktası zaten tamamen ele geçirildikten sonra bile Güvenli Hedef DP etkinliğinin tetiklenmesine neden olan bir hata düzeltildi
Tehlike Bölgesi – bulunan maç sırasında takım arkadaşlarını gösteren görsel bir hata düzeltildi
Tehlike Bölgesi – Tur Sonu DP kazanımlarının bazen tetiklenmediği bir hata düzeltildi

Bakalım bu güncelleme, özellikle oyuncuların çok istediği eski skor tablosu, oyuncuların oyuna geri dönmesine vesile olacak mı?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Battlefield 2042

Battlefield 2042'deki hayal kırıklığının suçu Halo Infinite ve COVID-19 olarak belirlendi

Battlefield 2042

Battlefield 2042, tüm serinin ücretsiz oynanmasına neden olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Yürüyen Mozole nedir ve içeri nasıl girilir?