Elden Ring

Elden Ring’i Mod Olmadan Duraklatabilirsiniz

Elden Ring’in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen hafta ve değişiklik, zorluğuyla ilgili konuşmalar, FromSoftware’in tüm diğer benzer oyunlarıyla aynı, yorgun seyrini sürdürüyor. En büyük çekişme noktası, oyuncunun oyunu duraklatamamasıyla ilgili gibi görünüyor, ancak Elden Ring’i herhangi bir mod gerektirmeden duraklatabileceğiniz ortaya çıktı. Sadece biraz incelik gerektiriyor.

Elden Ring, Dark Souls ve diğer Souls benzeri oyunlara adanmış harika bir YouTube kanalı işleten Iron Pineapple’ın belirttiği gibi, molaya ihtiyacı olan ancak bir kontrol noktasına hızlı seyahat edemeyen cesur oyuncular, envanterlerini kontrol edebilir. Elden Ring’in ilk derslerinde olduğu gibi, bu, etrafınızdaki dünyayı dondurur ve şu anda sizi kesmeye çalışan düşmanlardan korur.

Elden Ring, iyi ya da kötü, 1994’te King’s Field’da kurulan ve daha sonra resmi olarak 2009’un Demon’s Souls ile Its Whole Thing’i yapan eski FromSoftware’in bir devamıdır. Elden Ring, öğretici ağırlıklı, açık dünya maceralarıyla dolu büyük bir dünya olmasına rağmen size çok fazla yardımcı olmuyor. Herhangi bir şeyin nasıl çalıştığına dair çok az gösterge veriyor, bunun yerine bunu kendi başınıza çözmenize izin vermeyi tercih ediyor. Bu nedenle, yeni gelenler bunu kendileri tecrübe etmek zorundalar.

Ancak duraklatma seçeneğinin olmaması biraz farklı bir durum. FromSoftware’in böyle bir özelliğe tamamen karşı olduğu söylenemez: 2019’un Sekiro: Shadows Die Twice, stüdyonun modern dizilişindeki tartışmasız en zor oyun, oyuncuların istedikleri zaman duraklamalarına izin veriyor.

Tabii ki, tüm bunlar, çok oyunculu modda devre dışı kalıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring, sadece 2.5 saatte ölmeden bitirildi