Liste

Oyundan Uyarlanmış Tv Dizileri (Açıklananların Hepsi)

Son zamanlarda hali hazırda oyun kategorisinde insanların gönlünü kazanarak, muhtemelen hayran kitlesinden de güç alan, şu ana kadar yayınlanacağı açıklanmış TV dizilerini sizler için listeledik. Bahsettiğimiz gibi, bu listedeki diziler zaten oyun olarak oynanabiliyor ve burdan uyarlanarak TV dizisine dönüştürülmüş durumdalar. Listede büyük yapımlar bulunuyor. Bir çoğunun yayınlanma zamanı dahi yaklaştı. Listemizi umarız beğenirsiniz.

Oyunların TV uyarlamalarıyla ilgili bir süredir haberler paylaşıyoruz. Bu haberlere, forum sayfamızın dizi bölümünden ulaşmanız mümkün. Gelin şimdi tam listeye bir göz atalım. Sonrasında sayfa sayfa bu dizilerin nerede yayınlanacağına ve konularına kısaca değinelim. Sizin de TV dizisi olmasını istediğiniz dizileri yorum kısmından yazmanızı rica ediyoruz.

 1. Residen Evil
 2. Splinter Cell
 3. Last of Us
 4. Untitled Knuckles Spin-Off
 5. Assassin’s Creed
 6. Tomb Raider (Animasyon Projesi)
 7. Twisted Metal
 8. Pokémon Serisi
 9. Fallout
 10. Mass Effect
 11. Cyberpunk Edgerunners
 12. God of War
 13. Diğerleri

Şimdi son zamanların en popüler oyunlarının bu dizi uyarlamalarına kısaca bir göz atalım. Tutar mı tutmaz mı siz karar verin.

Resident Evil ve Splinter Cell

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rockstar, GTA+ Adlı Ücretli GTA Online Aboneliğini Başlattı