Lost Ark

Elden Ring’in dünya çapında 20 milyon oyuncusu oldu

Lost Ark Kore’de piyasaya sürüldüğünde bir hit oldu ve o zamandan beri Rusya ve Japonya’da kullanıma sunuldu, ancak görünüşe göre bu yılki batı sürümü sayılarını ikiye katladı. İngilizce yayıncı Amazon Games, Lost Ark’ın şu anda 20 milyondan fazla küresel kullanıcıya sahip olduğunu ve “şu anda 10 milyondan fazla oyuncunun Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika ve Avustralya’dan geldiğini” duyurdu.

Lost Ark’ın Steam’e gelmesinden sonraki gün, aynı anda 1.325.305 oyuncuyla zirveye ulaştı ve CS:GO’yu yerinden oynatarak Steam’in tüm zamanların en yüksek ikinci aynı anda en çok oynanan oyun rekorunu kırdı. (PUBG bir numara olmaya devam ediyor.) Bununla birlikte, son haftalarda, aynı kıyafetleri giyen ve görev verenler arasında aynı yolları izleyen, bazen bir yerden bir yere göz kırpan, hatta duvarlardan kısayollar kullanan bariz botların sayısı arttı. Amazon Games, bu ayın başlarında bot çalıştıran bir milyondan fazla hesabı yasakladığını duyurdu, ancak bunlar yine de Luterra Kalesi ve Prideholme gibi merkez bölgelerde görülebiliyor.

Lost Ark’ın batı versiyonu henüz mevcut Kore versiyonunun sahip olduğu her şeyi içermiyor ve önümüzdeki aylarda daha fazla ekleme yapılacak. Yeni başlayanlar için, Mart ayında daha fazla hikaye ve oyun sonu etkinliği alıyoruz ve bunun ötesinde daha fazla ileri seviye sınıflar geliyor. Ancak bu ertelenmiş gibi görünüyor: Resmi Lost Ark hesabındaki yakın tarihli bir tweet, “Şu anda oyuncu ilerleme verilerine dayalı olarak yaklaşan içerik yol haritamızda ayarlamalar yapıyoruz. Mart güncellememizin ardından güncellenmiş bir yol haritasını paylaşacağız” diyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark, bot kullandıkları için ‘bir milyondan fazla’ hesabı yasakladı