Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5 Gizli Kaktüs Nerede Bulunur?

Forza Horizon 5, tespit edilecek çok sayıda benzersiz konum ve öğeye sahiptir ve bazılarını bulmak çok zor olabilir. Böyle bir durum, Buggy ve Beast arayışının önemli bir parçası olan Gizli Kaktüs’tür. Ayrıca oyun içinde ‘gizli kötü kaktüs’ olarak da adlandırılır, bu görev dalında ilerlemenin çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Forza Horizon 5 Hidden Cactus’ü bulmakta zorlanıyorsanız, yardım etmek için buradayız!

Forza Horizon 5’te Gizli Kaktüs ( Hidden Cactus ) Nerede Bulunur?

Forza Horizon 5’te Gizli Kaktüs’ü bulmak için önce Buggy and Beast görevine başlamanız gerekir. Bu, geniş bir Vitrin arenasına erişmenize izin verilmeden önce Caldera Dağı’nın tepesinden bir yarışı içerir. Bu, görevin isteğe bağlı kısımlarını gezebileceğiniz ve tamamlayabileceğiniz yarı sanal bir bölgedir. Bunlar arasında bovling lobutlarını parçalamak ve tabi ki söz konusu bulunması zor kaktüsün yerini tespit etmek var.

Kendinizi arenada bulduğunuzda, batı kısmına gitmeniz ve büyük mavi nakliye konteynerleri aramanız gerekiyor. Kaktüs, bu kasaların ikisinin arasındaki köşede gizlenecek, bu yüzden onu görene kadar dış kenarın etrafında daire çizin. Ardından, sadece içine sürün, bu da parçalanmasına neden olur. Bu, görevin bu bölümünü tamamlayacak, yani bu özel hedef tamamlandı.

Neyse ki, Forza Horizon 5’te Gizli Kaktüs’ü bulmak bundan ibaret. Genel oyun sırasında ona erişemeyeceğinizi unutmayın. Bunun yerine, ilk yarışı tamamlamanız ve ardından onu Vitrin arenasında bulmanız gerekiyor. Bunu yaptığınızda, Buggy and Beast görevini hemen tamamlayabileceksiniz!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Iron Fist Alexander görevi nasıl tamamlanır?