Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5 Lion Mural Nerede Bulunur?

Forza Horizon 5’in Meksika manzarası kesinlikle gidilecek yerler ve görülecek anıtlarla dolu. Böyle bir konum, #HeardingCats sezonluk mücadelesinin önemli bir parçası olan Aslan Duvar Resmidir. Bu ödülleri ziyaret etmeden kazanamazsınız, bu yüzden bulmanız gereken önemli bir nokta. Forza Horizon 5’teki Lion Mural konumunu bozduğumuz şu andan itibaren bu konumu sizinle paylaşıyoruz.

Forza Horizon 5’teki Lion Mural Nerede Bulunur?

Forza Horizon 5’te Lion Mural’i bulmak için haritanın güneydoğusundaki Playa Azul’a gidin. Playa Azul yarış etkinliğini geçerek, sahile bitişik olan yoldan aşağı inmeniz gerekecek. Bir blok köşesinde bir binanın duvarını süsleyen renkli bir duvar resmi görene kadar devam edin: Lion Mural budur.

Evet, ne yazık ki Forza Horizon 5 haritasından Lion Mural konumunu seçmenin bir yolu yok, bu yüzden onu manuel olarak bulmanız gerekiyor. Ancak, iyi haber şu ki, bulmak oldukça kolay. O ana yolda kalın ve blokların köşesine dikkat edin, onu kaçırmamalısınız. Daha da iyisi, onu fark ettiğinizde başka bir şey yapmanız gerekmez. Oyun otomatik olarak tanıyacaktır, böylece etkileşime girmek zorunda kalmadan #HeardingCats mücadelesine kaydedebilirsiniz.

Lion Mural’i bulmak gerçekten bu kadar kolay. Ancak, hayvanlarla ilgili bu görevlerin çoğuna katılmak için Bear Mural’i de bulmanız gerekeceğini unutmayın. Bu çok benzer bir yakınlıkta, bu yüzden Playa Azul manzarasında aslan alternatifini bulurken muhtemelen onu farkedeceksiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Yagluth Boss Nasıl Çağırılır ve Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Apex Legends Mobile Ön Kayıt Artık Küresel Olarak Açıldı, Yeni Fragman Yayınlandı