Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5 ‘te Konvoydan Nasıl Çıkarsınız?

Forza Horizon 5 arkadaşlarınızla yolda araba kullanmak, festival deneyiminin bir parçasıdır. Yolculuğunuzu sergilediğinizde, büyük olasılıkla ayrıntıları konvoyunuzdakilerle paylaşıyorsunuzdur. Ve Meksika’da pek çok yoldan aşağı inerken, yanınızda birkaç kişinin olması kadar iyi bir şey yoktur. Ama ya yalnız sürmeye hazırsanız? Başkalarına güvenmek zorunda kalmadan kendi Horizon Festivali görevlerinize başlamak isterseniz ne olur? Burada size Forza Horizon 5 oynarken bir konvoydan nasıl ayrılabileceğinizi göstereceğiz.

Forza Horizon 5’te Konvoy’dan Nasıl Ayrılırsınız?

Menüdeki Konvoy bölümüne gidip Konvoydan Ayrıl seçeneğini seçerek konvoydan ayrılabilirsiniz. Bunu bulmak için genel menünüzü açın ve Çevrimiçi sekmesine gidin. Orada, bir grubu başlatmak veya bir gruba katılmak için alt menünüz olarak çalışan Convoy için bir sekme göreceksiniz.

Halihazırda bir konvoydaysanız, mürettebatınızın geri kalanından hemen ayrılmak için tek yapmanız gereken Konvoydan Ayrıl’a basmaktır. Ardından, radarınızda arkadaşlarınız olmadan Meksika’ya geri döneceksiniz. Arkadaşlarınız veya Kulüp üyelerinizden herhangi biri tarafından oluşturulan bir grup başlatarak veya katılarak istediğiniz zaman tekrar katılabilirsiniz. Sürüden ayrılmak, solo oyuncular veya yolda onları desteklemek için bir ekibe ihtiyaç duymayan kendi görevlerinde çalışanlar için ideal olabilir. Gruplandırılmışsanız, lider başlangıçta bunu kendisi yapmadan kendi çalma listelerinizi veya görevlerinizi başlatamazsınız. Ancak bu, bir yol ekibinin parçası olmanın tek dezavantajı olabilir.

Meksika, birden fazla oyuncunun etkileşime girmesi için mükemmel etkinliklerle dolu açık bir dünyadır. Destansı Halkla İlişkiler Dublörleri, cüretkar şampiyonalar, doğaçlama sokak yarışları ve keşfedilecek çok daha fazlası var. Tek bir konvoyda 11 adede kadar mevcut sürücüyle, yolda ne yapamayacağınızı kestiremezsiniz.

Forza Horizon 5’i seviyor musunuz? İhtiyaçlarınız için burada daha fazla rehberimiz var:

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Mobile Ön Kayıt Artık Küresel Olarak Açıldı, Yeni Fragman Yayınlandı