Steam

Steam Deck Emulator Harika Görünüyor

Dreamcast’ten PS3’e kadar pek çok klasik gayet iyi çalışıyor. Steam Deck üzerine kurulabilen emulatör ile birlikte sayısız klasiklerden birini ya da yeni oyunlar gerçekten başarılı bir şekilde oynamanız mümkün. Steam Deck’in bariz kullanım durumu, hareket halindeyken yeni (veya en yeni) PC ​​oyunlarını oynamak olsa da, konuşulmayan kullanım durumu, emulatörlere aktarılmış klasikleri oynamak isteyen herkes için bir rüya olması gerektiğidir. Öyleyse, elde taşınır cihazın piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra nasıl şekillendiğini görelim.

YouTuber ETA Prime, Valve’ın yeni cihazında bir dizi eski konsolu hızlandırdı ve daha eski oyunların bazıları beklediğiniz kadar iyi çalışırken, daha yeni donanımlar için de bazı şaşırtıcı sonuçlar var.

Aşağıda ETA Prime’ın bulgularını görebilir ve özellikle ilgilendiğiniz bir emülatör varsa doğrudan ilgili emülatörlere geçebilirsiniz. Ancak her sistemin görüntüsünün görülemeyeceğini unutmayın. Saturn, PS1, Dreamcast, PS2, Xbox, PSP ve PS3’ün hepsinin oyunları başarıyla çalıştırdığı görülebilse de, CEMU emülatöründe açılan Nintendo oyunlarının görüntüleri telif nedeniyle dışarıda bırakıldı.

Bu oyunların çoğu oldukça iyi çalışıyor, ancak videonun kendisinde ETA Prime’ın işaret ettiği gibi, emülatörün sürekli gelişen bir sanat formu olduğu belirtilmelidir. Bir oyunun şu anda kötü çalışıyor olması, önümüzdeki aylarda ve yıllarda iyileştirmeler görmeyeceğimiz anlamına gelmez.

Sistemin kaç tane PC oyununu bu kadar iyi çalıştırabildiğini merak ediyorsanız, Valve’de birkaç hafta önce test ettiğimiz ve yine sürekli olarak eklenecek ve geliştirilecek bir liste var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSteam

Steam'de Arkadaş Nasıl Eklenir?

RehberSteam

Steam'de Yavaş İndirme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PlayStation Network kullanıcı adınızı nasıl değiştirirsiniz?