Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Age of Empires 4 Güncellemesi Gelecek Hafta Geliyor; Harita ve Senaryo Düzenleme gibi yenilikleri oyuna getiriyor. Bir harita ve senaryo editörü, çok oyunculu modda sıralanmış mevsimler ve denge değişiklikleri – bunlar, gelecek haftaki güncellemenin Age of Empires 4’e getireceği başlıca değişiklikler olarak göze çarpıyor. Age of Empires IV’e ilk büyük güncelleme geliyor. Önümüzdeki hafta Festival of Ages geliyor ve beraberinde pek çok yenilik geliyor.

İçerik düzenleyicili Age of Empires 4

AoE hayranları için harika bir haber, oyuna kendi haritalarımızı hazırlamamızı, mevcut seçenekleri zevkimize göre değiştirmemizi ve özel senaryolar oluşturmamızı sağlayacak bir içerik düzenleyicinin ekleniyor. Bu araç sayesinde modcular kanatlarını açabilecekler. Şimdilik, araç beta olarak sunulacak. Yukarıdaki değişikliklerin bir fragmanını yukarıdan ya da buradan izleyebilirsiniz.

AoE4 güncellemesi başka neler getirecek?

Önümüzdeki hafta yayınlanacak Age of Empires 4 yaması ile, Çağlar Festivali etkinliği ve çok oyunculuda dereceli sezonlar başlayacak. İlki on iki hafta sürecek ve sonraki birkaç ay içinde başlayacak. Ayrıca oyun, çeşitli arayüz iyileştirmeleri ve birim dengesi değişiklikleri alacak. Birçok oyuncu için bu, geçen yıl Ekim ayında başlatılan AoE4’e geri dönmek için harika bir fırsat olacak.

Yaklaşan yama hakkında daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Şimdilik, geliştiriciler tarafından Age of Empires’ın resmi web sitesinde yayınlanan kısa bir duyuru ile karşı karşıyayız.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Görünüşe göre Minecraft sonunda Xbox Series X/S’de ışın izleme teknolojisine kavuşuyor