Minecraft

En yeni Minecraft: Bedrock Sürümü, Yeni Özellik İzleyici Modu’nu Tanıtıyor

Deneysel yeni Bedrock özelliği bir süre tam olarak eklenmeyecek. En son Minecraft güncellemesi, Bedrock Edition oyuncuları için, merakla beklenen İzleyici Modu da dahil olmak üzere bir dizi sürpriz içeriyor.

Minecraft Sürüm 1.18.30’dan itibaren, Seyirci Modu son derece erken bir Bedrock özelliği olarak mevcuttur. Diğer oyunlardaki noclip moduna benzer şekilde, oyuncuların oyun dünyasını herhangi bir şekilde etkilemeden veya etkileşime girmeden etrafta uçup haritayı keşfetmelerine olanak tanır. 2014’ten beri Minecraft: Java Edition’daki oyuncular için mevcut, ancak konsollar ve mobil oyuncular bu özelliği henüz almadı.

Ancak Seyirci Modunun bu özel versiyonu henüz tamamlanmadı. Mojang, hevesli oyunculara bunun hala devam eden bir çalışma olduğunu ve özellikle güvenilir olmadığını not etmeyi unutmadı. Bunu akılda tutarak, Minecraft: Bedrock Modunun yaklaşmakta olan 1.19 Wild Güncellemesinin ardından Seyirci Modu alması planlanıyor, ancak bu, bu yılın ilerleyen zamanlarına kadar piyasaya sürülmeyecek.

Oyuncuların test edebileceği diğer ek özellikler arasında güncellenmiş bir Yeni Dünya Yarat deneyimi, 64-bit çekirdekli dünyalar, Deep Dark ve Warden ve çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yer alıyor. Loş ışıklı Deep Dark biyom, deneyimli oyuncular için bile oldukça ürkütücüdür ve ürkütücü Warden’ın evidir. Muhafız, gözleri olmamasına ve çok daha güçlü olmasına rağmen, Derin Karanlıktaki Sculk’a belli belirsiz benziyor. Gerçekten birine rastlamak istemezsin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Nasıl Işınlanırsınız?

MinecraftSandbox

Minecraft 1.21 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Redstone İle Asansör Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Origins Yakında Xbox Game Pass’e Geliyor