Hack & SlashMobil Oyun

Diablo Immortal PC’ye geliyor çünkü…

Blizzard, Diablo Immortal PC sürümünün kullanıcı arayüzü ve kontrollerinin daha iyi bir deneyime yol açacağını söylüyor.

Diablo Immortal PC’ye geliyor, Blizzard Pazartesi sabahı erken saatlerde duyurdu. Duyurunun yanı sıra stüdyo, PC sürümü için denetleyici desteği, UI ölçeklendirme ve çapraz ilerleme gibi bir dizi değişiklik ortaya çıkardı. Ama aynı zamanda Diablo Immortal’ın PC sürümünün neden var olduğunu da ortaya çıkardı: Emülatörlerle mücadele etmek…

Bir blog yazısında Blizzard, Diablo Immortal’ı PC’de isteme konusunda ısrarcı olması hakkında biraz konuşuyor. Blizzard, “Bir yandan, orijinal olarak mobil cihazlar için tasarlanmış bir oyunu PC’de yayınlayarak unvanın hakkını veremeyeceğimizi hissettik,” dedi, “öte yandan, oyunun olabildiğince çok oyuncuya ulaştığından emin olmak istedik, özellikle de en özverili PC hayranlarımız için.” Ancak Blizzard, “Karar veren faktör, çoğunuzun bu oyunu bir emülatör aracılığıyla oynamaya çalışacağını ve böylece bizi daha iyi bir deneyim oluşturmaya yönlendireceğini bilmemizdi” dedi.

Bu, yalnızca PC için özel olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve kontrollerle daha küratörlü bir deneyime yol açmaz, aynı zamanda oyuncuların sadece Diablo 4 öncesi düzeltmelerini almak için stüdyoyu aşmaları gerekmeyecek. Bu, yıllar önce hayran yapımı “Klasik” World of Warcraft sunucularından açıkça öğrenilen ve onu dahili olarak World of Warcraft: Classic’i oluşturmaya yönlendiren bir Blizzard anlayışı.

Oyuncular Diablo Immortal’ı (özellikle yeni PC beta sürümünü) elde edene kadar, Diablo’nun son oyununun sıkı hayranlarla nasıl karşılanacağını söylemek imkansız. Ancak 2018’in Diablo Immortal BlizzCon duyurusu Blizzard kibrinin zirvesiyse, Pazartesi günkü duyuru oyunculara – en azından oyun geliştirme açısından – Blizzard’ın oyuncuları tekrar dinlediği inancını verebilir. Bunun yanında eğer PC sürümü gelecekse, telefonlar için gerçekten kaliteli ve geniş bir içeriğe sahip oyun görecek olabiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
KonsolOyuncu DonanımlarıPlaystation

DualSense Edge PC ile uyumlu mu?

AksiyonRol Oyunu

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

League of LegendsMoba

League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Ücretsiz Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Need for Speed ​​2022 ile ilgili sızan son bilgiler