Macera

Epic Games’te ortaya çıkan bilgilere göre Uncharted: Legacy of Thieves PC’ye çıkabilir

Epic Games, Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın PC çıkış tarihini yanlışlıkla açıklamış görünüyor.

The Legacy of Thieves Collection, bu yılın başlarında PS5’e çıktı ve yönetim kurulu genelinde oldukça iyi bir şekilde gözden geçirildi. Ancak oyunun PC sürümü şu ana kadar resmi bir çıkış tarihi almadı. Yılın en büyük PC sürümlerini vurgulayan yakın tarihli bir Epic Games blog gönderisi, koleksiyonun 20 Haziran’da kişisel bilgisayarlara geleceğini duyurmuş gibi görünse de. Çıkış tarihinin şu anda blog yazısında bulunmadığına dikkat edilmelidir, ancak Eurogamer blog güncellenmeden önce bunun hakkında bir paylaşım yaptı.

“İki yenilenmiş konsol klasiği Uncharted: Legacy of Thieves Collection’da PC’ye geliyor”, oyunların tartışıldığı blog bölümünü okuyor, şimdi güncellenmiş “PC Sürümü Çok Yakında”. “Paket, Nathan Drake’in dünya çapında korsan hazinesini avladığı Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nu içeriyor. Seviyeler, keşfedilmesi ve çözülmesi gereken geniş, egzotik bulmacalar içeriyor. “Uncharted: The Lost Legacy, Nathan Drake’in başrolde olmadığı serinin ilk oyunu. Oyuncular, Chloe Frazer’ı başrole girerken kontrol ediyor, Ganesh’in Tusk’ını avlıyor.” Sonuç olarak, açıkçası pek yeni bilgi yok.

Naughty Dog, resmi sosyal medya kanallarında PC’nin çıkış tarihinden bahsetmedi ve bu, daha çok bir alçakgönüllü ifşa üzerine bir kaza gibi görünmesini sağladı. Digital Foundry, bu yılın başlarında da koleksiyona derin bir dalış yaptı, bu da genellikle iyi bir remastered oyun grubu olarak şekilleniyor, ancak üzerinde geliştirilebilecek bazı yerler vardı. Ve Genel Yayın Yönetmeni Tom Orry, koleksiyonun neden PS5’te olması gerektiğini de açıkladı, ancak belki PS5 ve remasters biraz daha iyisini hak ediyordu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolOyuncu DonanımlarıPlaystation

DualSense Edge PC ile uyumlu mu?

AksiyonRol Oyunu

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

League of LegendsMoba

League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Ücretsiz Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft – Oluşturduğunuz Dünyanızı Nasıl Yedeklersiniz?