Elden Ring

Elden Ring yakında bir VR Modu alabilir, ilk oyun görüntüleri

Read Dead Redemption 2, Grand Theft Auto 5 ve Horizon Zero Dawn için muhteşem VR Modlarının arkasındaki adam LukeRoss, Elden Ring için bir VR Modu yayınladı. Bu VR Modu, birinci şahıs kamera bakış açısı kullanacak ve ondan ilk oyun görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

LukeRoss, bu VR Modunun ne zaman çıkacağını açıklamadı. Yine de ve görebildiğimiz kadarıyla, oyun bir FP kamera ile VR’de harika bir şekilde oynuyor. Dövüş biraz garip geliyor ama çoğu ölümsüz hayran buna alışabilecek.

Aşağıdaki video, Elden Ring’in giriş bölümünü sergiliyor. Ne yazık ki, yine de, herhangi bir savaş dizisi göstermiyor. Bundan bağımsız olarak, bir VR Modu bu oyuna büyük bir destek verecektir.

Elden Ring’den bahsetmişken, korkunç Kromatik Sapma etkisini ortadan kaldıran bu moda bir göz atmanızı da öneririm. Ayrıca kullanımı daha kolay bir Field of View Modunu da indirebilirsiniz. Flawless Ultrawide, ultra geniş çözünürlükler/monitörler için destek sağladığı için sahip olunması gereken başka bir moddur. Resmi olmayan bir Fotoğraf Modu da var. Ayrıca, bu mod oyunun kare hızının kilidini açacaktır.

Gelişmeleri hakkında sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. Öyleyse, yukarıdaki videonun keyfini çıkarın ve daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring'de Scaly Misbegotten Nasıl Yenilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Elden RingRehber

Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi

Elden RingRehber

Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?