Yarış Oyunları

Need for Speed ​​2022 ile ilgili sızan son bilgiler

NFS 2022 videoları internete sızdırıldı. Diğerlerinin yanı sıra oyun haritasını ve kısa bir oyun videosu da ortaya çıktı. Bir sonraki Need for Speed ​​oyunundan materyaller internete sızdırıldı. Kaynakları, dizinin hayran topluluğunda bilinen bir muhbir olan ynk. Bulgularını diziye ayrılmış Discord kanalında paylaştı.

Bu materyaller arasında oyun dünyasının bir haritası da vardı. Daha önceki söylentilere göre, yeni NFS’nin aksiyonunun Chicago’nun kurgusal bir versiyonu olan Lake Shore City’de geçeceğini hatırlayın.

NFS 2022’den ekran görüntüsü

İkinci resim, oyundan bir ekran görüntüsü parçasıdır. Reddit’te birçok oyuncu, üzerinde görünen binaların Chicago’dakilere benzediğine inanıyor.

NFS 2022’den oynanış görüntüleri

Sızıntının son parçası, iki saniyelik uzun bir oyun snippet’iydi. Discord’dan hızlı bir şekilde silindi, ancak kopyalarını YouTube’da bulabilirsiniz. Hem ekran görüntüsü hem de oynanış çok bulanık, ancak projenin resmi duyurusu için hayranların iştahını kabarttığı söylenebilir.

Daha önceki raporlara göre, yeni NFS bu yıl PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te piyasaya sürülecek. Oyun, Burnout serisinden sorumlu stüdyo olan Criterion tarafından geliştirildi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yakında çıkması beklenen retro nişancı Selaco’dan yepyeni ekran görüntüleri