Aksiyon

Uncharted tasarımcısı Amy Hennig ve Skydance Media yeni bir Star Wars oyununu duyurdu

Uncharted yaratıcısı Amy Hennig ve Skydance New Media, yepyeni, anlatı odaklı, aksiyon-macera türünde bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Amy Hennig sonunda kendi Star Wars oyununu yapacak. Bugünkü duyuruda Uncharted tasarımcısı, Skydance New Media ile birlikte stüdyoda yeni bir Star Wars oyununun geliştirildiğini açıkladı. Hennig tarafından yönetilen bir oyundan beklendiği gibi, Star Wars galaksisinde orijinal bir hikaye içeren anlatı odaklı, aksiyon-macera oyunu karşımızda olacak.

Duyuruda Hennig, Star Wars izlemenin yaratıcı hayatını değiştirdiğini ve sevdiği seriden bir oyun üzerinde çalışmaktan ne kadar gurur duyduğunu söyledi. Hennig, “Yıldız Savaşları’nı 1977’de görmenin 12 yaşındaki beynimi nasıl yeniden şekillendirdiğini, yaratıcı hayatımı ve geleceğimi silinmez bir şekilde şekillendirdiğini sık sık anlattım” dedi. “Bu galakside sevdiğim etkileşimli hikayeleri anlatmak için Lucasfilm Games ile tekrar çalışmaktan çok mutluyum.” Amy Hennig daha önce EA’nın Visceral stüdyosunda bir Star Wars oyunu üzerinde çalışmıştı ama ne yazık ki proje EA başkanları tarafından iptal edildi.

Şu anda, yeni Star Wars unvanıyla ilgili ayrıntılar oldukça az. Çıkış tarihini veya oyunun ne kadar süredir geliştirilme aşamasında olduğunu bilmiyoruz. Hala erken aşamalarda olması mümkündür, bu yüzden yakın zamanda görmeyi beklemeyin. Bu projeye ek olarak Skydance New Media, Marvel Entertainment ile birlikte başka bir büyük oyun üzerinde çalışıyor. Bu orijinal bir hikaye ve sevilen Marvel karakterlerini içerecek ve proje hakkında bildiğimiz her şey bu. Sonuç olarak, Amy Hennig ve Skydance New Media’nın önümüzdeki yıllarda oldukça meşgul olacağını söyleyebiliriz. Daha fazlasını görmek ve duymak için sabırsızlanıyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect 5 ön prodüksiyondan çıktı; şimdi erken geliştirme aşamasında