Valheim

Valheim 10 milyon kopya sattı

Valheim geliştiricisi, Mistlands genişlemesinin bu yıl daha sonra geleceğini onayladı. Bununla birlikte Valheim’in kaç adet sattığını da öğrenmiş olduk. Birkaç ay boyunca Valheim, Flash’ı bir sümüklü böcek gibi gösteren bir hızda satış yaparak tüm satış rekorlarını parçalayacak gibi görünüyordu. Geçen sonbaharda 6-7 milyon satılan oyuna ulaştıktan sonra, bir dereceye kadar yavaşladı. Ancak hafif hızda satış yapmamak yavaş olmakla aynı şey değil ve Valheim oldukça hızlı tırmanmaya devam etti ve dün geç saatlerde oyunun resmi Twitter hesabı şunları yazdı:

“Valheim 10 milyonun üzerinde kopya sattı! Bizi bu dönüm noktasına getiren her birinize teşekkür ederiz – oyunu başlattığımızda en çılgın rüyalarımızda bunu asla hayal edemezdik!”

Iron Gate, oyun için hâlâ daha fazla içerik geliştiriyor ve bu yılın ilerleyen günlerinde, daha fazla silah gibi birçok yeni içerik ve her şeyden önce keşfedilecek yeni bir alan içeren Mistlands genişlemesini dört gözle bekleyebiliriz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Ymir Flesh nasıl elde edilir?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Bonemass Boss Özellikleri, Nasıl Yenersiniz?

Hayatta KalmaValheim

Valheim'in Sonraki Güncellemesiyle Gelecek Yeni Bölgeyi Gördünüz Mü?

RehberValheim

Valheim'de Staff of Embers Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light 2’nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor