Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Gameforge, 2002 yılında oyuncuları galaksiler arası bir yolculuğa çıkaran uzay temalı MMO oyunu OGame’in bu yıl içinde mobil cihazlara geleceğini duyurdu. Bununla birlikte, yeni türler, yeni binalar, yeni kaynaklar ve daha fazlasını tanıtan devasa Yaşam Biçimleri güncellemesi de geliyor.

OGame, dünya çapında 100 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahiptir ve kullanıcılar küçük bir koloniden başlayıp sonunda yeni teknolojiler araştırarak ve devasa filolar inşa ederek ıssız bir gezegende gelişirler.

“OGame, bu Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana şaşırtıcı bir 20 yılını kutluyor ve bu olayı kutlamak için yepyeni içerik ve oyuncuların keyfini çıkarabileceği yepyeni bir platformdan daha iyi ne olabilir?” Baş Teknoloji Sorumlusu Hannes Anders konuyla ilgili şunları ekliyor; “OGame, Gameforge’un şirket içinde geliştirdiği ilk oyunu olduğu için, bu yıl dönümünde dahili olarak çok fazla heyecan var. Hem mobil için OGame’in hem de yeni Lifeforms güncellemesinin geliştirme sürecine doğrudan dahil olmaktan özellikle gurur duyuyorum ve oyunu tüm uzay ve keşif hayranlarıyla paylaşmayı dört gözle bekliyorum. Ekip olarak, bu oyunun ve tüm diğer yerleşik eski oyunlarımızın milyonlarca hayranı için kaliteli içerik ve güncellemeler sağlamaya kendimizi adadık ve bu yıl bu iki büyük güncellemeyi paylaşabildiğimiz için heyecanlıyız.”

Lifeforms güncellemesinde oyuncular, farklı uzmanlıkların yanı sıra 48 yeni bina, 72 yeni tür teknolojisi ve iki yeni kaynak ile dört tür – Humans, Rock’tal, Mechas ve Kaelesh – deneyimlemeyi bekleyebilirler. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, resmi OGame web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft – Oluşturduğunuz Dünyanızı Nasıl Yedeklersiniz?