Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Warframe’in yeni genişleme paketi Angels of the Zariman’ın çıkış tarihini öğrendik. Bu genişlemenin içeriği hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı ve videolarda sunuldu. Digital Extremes, Warframe hikayesinin bir sonraki bölümü olan Angels of the Zariman’ın çıkış tarihini açıkladı. Güncelleme bu yıl 27 Nisan’da yayınlanacak. Angels of the Zariman, sinema tarzında sunulan 30 saatten fazla yeni hikaye içeriği sunacak. Bu maceralara erişim, The New War’ı daha önce tamamlamış olanlara verilecek.

Güncelleme, yeni görevlerin yanı sıra Gyre şeklinde 49. yeni bir zırhı da tanıtacak. Angels of the Zariman ayrıca dört oyuncu için tipik Warframe görevlerinin heyecan verici çeşitlerini içeren Infinite Missions adı verilen yeni düşmanlar ve önceden bilinmeyen meydan okuma türleri sunacak. Ayrıca genişletilmiş özelleştirme seçenekleri (ek kaplamalar dahil) ve Dormizon adı verilen veya değiştirebileceğimiz karakterimiz için bir ev alacağız. Oyuncular ayrıca üç yeni, gelişen Zariman silahını kullanabilecekler. Zorlukları tamamlayarak, alternatif ateş modları da dahil olmak üzere bu ölümcül oyuncaklar için çeşitli yükseltmelerin kilidini açmak mümkün olacak.

Yeni maceranın aksiyonu, Zariman kolonizasyon gemisinin güvertesinde geçecek. Geliştiriciler, genişlemenin, Tenno’nun kökeniyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere, Warframe hayranlarını yıllardır rahatsız eden birçok soruya yanıt sağlayacağına söz veriyor.

Angels of the Zariman, Warframe’in bulunduğu tüm platformlarda, yani PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de aynı anda çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2: The Final Shape Tanıtım Fragmanı Harika Görünüyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Bir Hafta Sonunda Oyuncu Sayısı Umut Verici

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor