Elden RingRehber

Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Elden Ring’in Kutsanmış Kar Alanında oyuncular, el becerisi geliştirmeleri için iyi bir silah olan Flowing Curved Sword bulabilirler. Flowing Curved Sword, Elden Ring’deki Giants’ın Dağ Tepelerinin gizli bölgesinde bulunan oyunun sonlarına doğru bir silahtır. Açıklamasına göre, akan suya benzeyen bir kılıç kullanan mavili bir kılıç ustası hakkında bir efsane var. Flowing Curved Sword, çoğunlukla maharetle ve orta derecede güçle ölçeklenir. Ve Elden Ring’deki çoğu silah gibi, Ashes of War da Flowing Curved Sword’a eklenebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir saldırı yelpazesine sahip olmak, kılıca diğer Kavisli Kılıçlara göre bir avantaj sağlar.

Elden Ring’de Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Flowing Curved Sword, Elden Ring’deki Giants’ın Dağ Tepeleri, Lost Grace’in İç Kutsanmış Kar Alanı Bölgesi’nin güneybatısında bulunabilir.

İç Kutsanmış Snowfield şenlik ateşinden, iki dev Trol görünene kadar karlı alanda güneybatıya gidin. Bu devler bir vagona zincirlenir ve onu bölge boyunca sürüklemekle görevlendirilir. Bunun dışında kervanı takip eden ve onu arkadan koruyan birden fazla düşman da bulunuyor.

Vagonun içinde bulunan bir sandık, Flowing Curved Sword barındırıyor. Karlı Troller kervanı hareket ettirirken kutu açılamıyor, bu nedenle ilk adım devlerin bunu yapmasını engellemek. Oyuncular ya diz çökmek için devin bacaklarına saldırabilir ya da dev yere düşüp hareket etmeyi bırakana kadar vurmaya devam edebilir.

 

 

Bundan sonra, karavana tırmanın ve Flowing Curved Sword almak için sandığı açın. Düşmanların çılgına dönebileceğini ve oyuncuları sandığa ulaşmadan öldürebileceğini unutmayın, bu nedenle kervanı koruyan düşmanların mümkün olduğunca çoğunu yenin.

Gece boyunca Flowing Curved Sword almaya çalışmak iyi bir fikir değil çünkü küçük düşman sürüsü ile birlikte kervanın arkasından iki Gece Süvarisi gelecek.

Elden Ring’deki Consecrated Snowfield Bölgesine Nasıl Gidilir?

Elden Ring’de Flowing Curved Sword elde etmek çoğu oyuncunun düşündüğünden çok daha kolaydır, çünkü sadece bir karavanın içinde bir sandık açmayı gerektirir. Zor kısım, Consecrated Snowfield adı verilen gizli bir alan olduğu için Flowing Curved Sword konumuna ulaşmakta yatıyor. Oraya ulaşmak için, insanların önce Haligtree Gizli Madalyonunun iki parçasını toplaması gerekiyor.

  1. Haligtree Gizli Madalyonu (Sağda), Göllerin Liurnia’sındaki Elden Ring’deki Albinaurik Köyü’nün içinde bulunur.
  2. Haligtree Gizli Madalyonu (Solda), Devlerin Dağ Tepeleri’ndeki Sol Kalesi’nde bulunur.
  3. Ardından, Tarnished, Kutsanmış Kar Alanına ulaşmak için Haligtree’nin Gizli Yolundan geçebilirsiniz.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Blue Dancer Charm Nasıl Elde Edilir (Saldırı Gücünü Artırma)