V Rising

V Rising’de Balık Nasıl Yakalanır?

Oyuncular, Farbane Ormanı’ndaki patronlardan birinin tarifini alıp Kalenize inşa ederek elde edilebilecek benzersiz bir araç/silah olan Olta Kamışını kullanarak V Rising’de balıkları yakalayabilirler. O andan itibaren, oyuncular Kutup’u V Rising’in etrafına yayılmış belirli balık tutma noktalarında kullanabilir ve balıkları yemek yerine, işçiliği ve eşya oluşturmada kullanılabilecek çeşitli kaynaklar için kullanabilirler. Her şeyi ve aşağıda V Rising’de nasıl balık yakalayabileceğinizi daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

V Rising’de Balık nasıl yakalanır ve Olta kamışı nasıl alınır?

V Rising’de balık yakalamak için oyuncuların, açıkçası balık yakalamak için özel olarak tasarlanmış bir araç olan Fishing Pole’u almaları gerekiyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, Olta herhangi bir yerde bulunamaz ve oyuncu tarafından yapılması gerekir, ancak bunu yapmak için üretim tarifine ihtiyacınız olacak.

Üretim tarifi, Farbane Woods’un merkezinde, Bandit Logging Camp’te bulunan 20. seviye bir patron olan Rufus the Foreman’dan alınmıştır. Rufus’u öldürmek ve kanını emmek, her ikisine de ihtiyacınız olacak olan Olta ve Ağaç İşleme Tezgahının tarifini verir. Kalenize geri dönün ve Ağaç İşleme Tezgahını yapın, ardından aşağıdakilere ihtiyaç duyan Balık Oltasını yapmak için kullanın:

Planks (8)
Copper Ingots (4)
Coarse Threads (4)

Bu noktada, envanterinize giren Oltaya sahip olacaksınız. Şimdi, etraflarındaki sakin sudan farklı, balık tutma noktaları, net bir şekilde kabaran suların nadir alanları bulmanız gerekiyor. Direği donatın ve köpüren suya sağ tıklayın, ardından suyun parlamaya başladığını gördüğünüzde fareye sol tıklayın. Bu, envanterinize girecek bir balığı karaya çekebilirsiniz(eğer yer varsa). Bu noktalar, Farbane Woods’ta açık ara en yaygın olanıdır, ancak bunlardan bazılarını Dunley Farmlands ve Silverlight Hills’de de bulabilirsiniz.

Balıklar genellikle çeşitli kaynaklar için kullanılabilir – genellikle Balık Yağı, Balık Kılçığı ve Pullar, bunların hepsi farklı üretim tariflerinde amaçlara sahiptir. Rastgele öğeler ve önemsiz şeyler çekme şansı da var – bu şekilde alabileceğiniz bazı özel ganimetler için önemsiz bir terim gibi görünse de. Normalde elde edilmesi biraz zaman alacak değerli bir oyun ortası kaynağı olan Ingots of V Rising Iron’ı elde etmek bile mümkündür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

RehberV Rising

V Rising'de Stone Brick nasıl elde edilir?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?