Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Kanat Alma, Nasıl Kanatlanırsınız?

Oyuncular, Diablo Immortal’daki karakterlerine alevli kanatlar ekleyebilir, ancak bunu yapmak için önemli bir finansal yatırım gerekir.

Kanatlar, Diablo Immortal’da kozmetik öğelerdir ve gerçekten de oyuncular Sanctuary’de geçirdikleri süre boyunca kanatları takan karakterlerle karşılaşabilirler. Bununla birlikte, süreç benzersiz olduğu için bu hayranlar Diablo Immortal’da nasıl kanat alınacağı konusunda tam olarak net olmayabilir. Bu kılavuz, bu süreci detaylandırmak için burada, ancak oyuncular bunun önemli bir finansal yatırım gerektirdiğini hemen bilmelidir. Daha kaba bir dille, oldukça pahalı.

Diablo Immortal: Nasıl Kanat Alınır?

Bir çift kanat kazanmak için Diablo Immortal oyuncularının belirli Rezonans seviyelerine ulaşması gerekir. Deneyimsiz olanlar için, hayranlar Efsanevi Mücevherleri alarak ve yükselterek Rezonanslarını artırabilir ve kanatlar 1.000 Rezonans’ta kullanılabilir hale gelir. Ancak bunlar oyundaki tek kanatlar değil, çünkü 3.000 ve 5.000 Rezonans’ta açılacak daha önemli versiyonlar var.

Bu Rezonans gereksinimleri nedeniyle, oynaması ücretsiz oyuncuların kanat elde etmesini beklemek gerçekçi değildir. Gerçekten de, bu kozmetik ürünleri isteyen hayranların, Diablo Immortal’da Ebedi Efsanevi Armalar satın alabilmeleri için kasadan Ebedi Küreler satın almaları gerekecek. Bu Armalar daha sonra garantili Efsanevi Mücevher düşmeleri için Elder Rifts’e beslenebilir ve bu işlemi birçok kez tekrarlayan oyuncular sonunda kanat takmak için yeterli Rezonansa sahip olacaktır.

Kanatların kilidini açmak için harcanması gereken miktar oyuncudan oyuncuya değişse de, yaklaşık 400$ (çok hızlı yükselip düştüğü için dolar değerini yazmak sizi zaman içinde daha az yanıltacaktır) makul bir beklentidir. Özellikle, bu rakam 5.000 Rezonans kanadı için on binlerce dolara sıçrayabilir. Bunlar şüphesiz son derece önemli harcamalardır ve bu kozmetik ürünleri oyuncu tabanının çoğu için erişilemez hale getireceklerdir.

Diablo Immortal’ın oynaması ücretsiz oyuncularının kanatlara erişmesini mümkün kılacak oyunda yapılabilecek bir dizi değişiklik olduğunu belirtmek gerekir. Böyle bir değişiklik, bu hayranlara Efsanevi Armalar kazanma ve onları Efsanevi Mücevherlere dönüştürme şansı vermek olabilir. Bu yazı yazılırken bunun olacağına dair bir belirti olmasa da, şu anda oyunun durumundan memnun olmayan oyuncular bunu kesinlikle takdir edeceklerdir.

Muazzam bir yatırım yapmadan bir miktar Rezonans elde etmek kesinlikle imkansız olmadığından, kanat takmak için Rezonans gereksinimleri de düşürülebilir. Aslında, oyuncular 50$ bile harcamadan birkaç yüz Rezonansa ulaşabilirler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal Karakterler ve Sınıflar