Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Sohbet nasıl devre dışı bırakılır?

Diablo Immortal’daki oyun sohbeti, oynamayı oyuncu için zorlaştırabilir ve dikkati dağıtabilir. Bu nedenle, bu sayfada, sohbet için seçeneklerin ve ayarların nasıl değiştirileceğini ve tamamen nasıl devre dışı bırakılacağını okuyacaksınız.

Burada Diablo Immortal’da sohbetin nasıl tamamen devre dışı bırakılacağını ve ayarlarının ve mesajların görüntülenme biçiminin nasıl değiştirileceğini okuyabilirsiniz. Bu sayede çok fazla sohbet eden biri değilseniz erkanda önemli bir yer kaplayan sohbet kısmını kapatabilir ve dikkatinizin dağılmasını engelleyebilirsiniz.

Oyun menüsünü açtığınızda, Sohbet sekmesini göreceksiniz. Burada tercihlerinize bağlı olarak sohbeti açıp kapatabilirsiniz. Sohbet penceresinin boyutuna karar vermek için önce sayfayı aşağı kaydırmak iyi bir fikirdir – ancak konumunu değiştiremezsiniz.

Sayfadaki ilk öğeler, sohbette görünen kanallardır. Mesaj sayısını azaltmak istiyorsanız, yalnızca ilginizi çeken kanalları işaretleyin – ör. arkadaşlardan veya klandan gelen mesajlar. Günlüğüm seçeneğinden çıkmak, oyunun önceki Diablo oyunlarına benzemesine neden olur – toplanan ekipman veya deneyimle ilgili bilgiler sohbet penceresinde görüntülenecektir.

Tüm öğelerin – kanalların işaretini kaldırırsanız, sohbet durur: en son gönderilen mesajları yine de görebilirsiniz. Sohbet kutusundan tamamen kurtulmak için oyunu yeniden başlatmanız gerekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

V Rising

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

V Rising

V Rising'de Grave Dust nasıl elde edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Diablo Immortal Karakterler ve Sınıflar